Marcin Maciejczak: 'ja chcę tą płytą zamknąć rozdział uczuć'. Artysta w szczerym wywiadzie!

i

Autor: Paweł Wiszniewski Marcin Maciejczak: 'ja chcę tą płytą zamknąć rozdział uczuć'. Artysta w szczerym wywiadzie!

Marcin Maciejczak: chcę tą płytą zamknąć rozdział uczuć. Artysta w szczerym wywiadzie!

2021-06-21 13:51

Marcin Maciejczak to polski piosenkarz popowy i zwycięzca trzeciej edycji muzycznego widowiska Telewizji Polskiej The Voice Kids. Artysta był gościem programu SuperStar Pawła Wiszniewskiego.

Marcin Maciejczak: 'ja chcę tą płytą zamknąć rozdział uczuć'. Artysta w szczerym wywiadzie! Maciej Maciejczak jest synem Eweliny i Dominika Maciejczaków. Ma starszą siostrę Aleksandrę. W wieku sześciu lat został zapisany na lekcje muzyki. Uczęszczał na lekcje śpiewu do Jarosłąwa Miłka w Warckim Centrum Kultury. W 2020 roku ukończył szkołę podstawową w Jakubicach. Maciejczak założył kanał na platformie YouTube i publikował covery od 2015 roku. Utwory nagrywał we włąsnym domu. Pomagała mu siostra. Klipy za to, kręcił telefonem komórkowym i tworzył scenografię, po czym samodzielnie je montował. Jego debiutancki album Tamte dni został wydany 11 czerwca 2021 roku.

Kamil Bednarek i Cleo na Polsat SuperHit Festival 2021. Kiedy wystąpią?Maciej Maciejczak był gościem programu SuperStar u Pawła Wiszniewskiego. Nasz dziennikarz zapytał artystę jak powstawał materiał na płytę, oraz co chce udowodnić tym albumem. Rozmowy z Maciejem Maciejczakiem posłuchacie w naszym dziale Podcasty i poniżej.

 

Słuchaj Marcin Maciejczak - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski