Marcin Januszkiewicz

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI O GWIAZDACH

Marcin Januszkiewicz - wiek, koncerty, utwory, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wzrost, Instagram

2023-10-27 18:42

Marcin Januszkiewicz znany jest widzom z wielu teatralnych ról, ale także z polskich seriali. Jego postać wcielającą się w różne role można było oglądać w produkcjach takich jak: Na dobre i na złe, Pierwsza miłość, Na wspólnej, czy też Ojciec Mateusz. Ile ma lat? Jak rozpoczęła się jego kariera? Poznajcie go bliżej.

Kim jest Marcin Januszkiewicz? To pytanie zadaje sobie dziś z pewnością niejedna osoba. Marcin Januszkiewicz to aktor, który w czasie pandemii przez 3,5 miesiąca pracował jako kurier i swoją postawą urzekł wiele osób. Oprócz pracy na deskach teatru, mężczyzna występował także w serialach telewizyjnych, filmach, a nawet dubbingował dorosłego Simbę w produkcji Król Lew i Jeffrey'a w komedii Cruella. Oprócz aktorstwa, drzemie w nim także dusza piosenkarza, dlatego nic dziwnego, że Polsat zaprosił go do znanego i lubianego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W 2013 roku Marcin Januszkiewicz wystąpił z piosenką Na kulawej naszej barce w konkursie SuperDebiutów podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Marcin Januszkiewicz - wiek, wzrost

Marcin Januszkiewicz urodził się 20 marca 1987 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 36 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Marcin Januszkiewicz. To żadna tajemnica. Aktor jest wysoki i mierzy 184 cm wzrostu.

Marcin Januszkiewicz - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Marcin Januszkiewicz został ogłoszony uczestnikiem 19. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od 1 września 2023 roku będzie wcielał się w przeróżne gwiazdy, a jego metamorfozy i występy będzie można oglądać na antenie Polsatu.

Marcin Januszkiewicz - utwory

Marcin Januszkiewicz ma na swoim koncie wiele piosenek. Są to między innymi kawałki takie jak: Pieśń o miłości i Hakuna Matata z filmu Król Lew, Deszcze Niespokojne, czy też Serce. Co ciekawe, artysta oprócz kariery solowej komponuje i pisze teksty piosenek. To właśnie on jest autorem utworów Natalii Szroeder (Wszystko), Dawida Kwiatkowskiego (Afraid) czy Margaret (Nie chcę).

Marcin Januszkiewicz - Instagram

Marcin Januszkiewicz jest aktywny na Instagramie, a jego konto @marcinjanuszkiewicz obserwuje ponad 14 tysięcy osób. Artysta wstawia zdjęcia zza kulis swojej kariery, ale także niektóre momenty z życia prywatnego.