Marcin Czerwiński nie przestaje zaskakiwać! Nagrał akustycznie swój najnowszy numer

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Marcin Czerwiński nie przestaje zaskakiwać! Nagrał akustycznie swój najnowszy numer

Marcin Czerwiński nie przestaje zaskakiwać! Nagrał akustycznie swój najnowszy numer

2022-04-04 12:34

Artysta wypuścił właśnie do sieci akustyczną wersję swojego hitu Endorfina. Oryginalna wersja piosenki ma ponad milion wyświetleń na YouTube i to pod jej szyldem artysta zagrał zimową trasę koncertową.

Marcin Czerwiński to utalentowany wokalista, który zawładną polską scenę muzyczną w klimacie urban reggeaton. Fani na tyle pokochali ten utwór, że Marcin zdecydował się przygotować alternatywny aranż do piosenki. Wersja akustyczna ma zupełnie inny klimat niż oryginał. Pojawiają się w niej instrumenty i harmonię nietypowe dla nurtu, w którym tworzy Marcin. Na nagraniu usłyszycie jazzujący fortepian, ale też bit box! Jest to pozycja, którą koniecznie należy sprawdzić!

Marcin Czerwiński (Szybkie Pytania)

Kim jest Marcin Czersky Czerwiński?

Marcin Czerwiński urodził się 5 grudnia 1991 roku. Pochodzi z Częstochowy. Pierwszy raz dał się poznać w programie Polsatu Must Be The Music. Tylko Muzyka. Wokalistka jednak poszedł w kierunku swojego ulubionego kierunku muzycznego Urban Music, Reggaeton, Afro Pop. Jest nazywany prekursorem tej muzyki w naszym kraju. Wokalista jest również autorem swoich tekstów, komponuje muzykę dla siebie i innych artystów. Najnowsze i poprzednie single, można usłyszeć w stacjach radiowych. Marcin Czersky Czerwiński był również jurorem w programie Śpiewajmy Razem - All Together Now w Telewizji Polsat.

QUIZ: Gwiazdy polskiego sportu w PRL-u. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Podejrzewano, że Irena Kirszenstein-Szewińska naprawdę była: