Małgorzata Rozenek-Majdan wejdzie do polityki?! Celebrytka spotkała się z Donaldem Tuskiem

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek-Majdan wejdzie do polityki?! Celebrytka spotkała się z Donaldem Tuskiem

Małgorzata Rozenek-Majdan wejdzie do polityki?! Celebrytka spotkała się z Donaldem Tuskiem

2022-12-14 14:55

Małgorzata Rozenek-Majdan chce wejść do polityki? Wiele na to wskazuje! Celebrytka jakiś czas temu pojawiła się w Parlamencie Europejskim przy boku Platformy Obywatelskiej, a niedawno spotkała się nawet z Donaldem Tuskiem. Co jest na rzeczy? Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zawita w Sejmie na stałe?

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba zawsze będzie kojarzyć się Polakom z Perfekcyjną Panią Domu - w końcu była nią w telewizji przez wiele lat. Od niedawna gości w programie Dzień Dobry TVN, gdzie razem z Krzysztofem Skórzyńskim prowadzą śniadaniowe poranki na wizji. Pomimo pracy w TV, Małgorzata jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wiedzie życie prawdziwej influencerki. Jakby tego było mało Rozenek-Majdan zaczęła interesować się polityką! Jak się okazuje, celebrytka w drugiej połowie listopada 2022 roku, miała pojawić się w Parlamencie Europejskim, gdzie wraz z członkami Platformy Obywatelskiej wygłosiła program partii odnośnie finansowania leczenia in vitro w naszym kraju. To jednak nie koniec!

ZOBACZ TAKŻE: Nogi Katarzyny Cichopek w ogniu krytyki. Aktorka zaliczyła mocną wpadkę?!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Małgorzata Rozenek-Majdan - Platforma Obywatelska

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat zajmuje się promowaniem zapłodnienia metodą in vitro i uświadamianiem, na czym dokładnie ono polega. Temat jest bliski jej sercu, ponieważ dzięki metodzie in vitro urodziła trzech synów - Tadeusza, Stanisława i Henryka. Gwiazda wiele razy mówiła także, że kilka prób zakończyło się poronieniem, dlatego zaczęła działać prężnie w tym temacie. Żona Radosława Majdana powołała do życia Fundację MRM, która wspiera pary zmagające się z niepłodnością, a teraz okazuje się także, że prawdopodobnie chce kandydować do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku.

Jakiś czas temu, Małgorzata Rozenek-Majdan spotkała się także Donaldem Tuskiem, by omówić kolejne działania i projekty, które pomogą przywrócić potrzebne wsparcie. Od tamtego czasu celebrytka pojawia się u boku polityków PO, zachęcając Polaków do podpisywania się pod listą poparcia dla obywatelskiej ustawy ws. dofinansowania przez państwo zapłodnienia in vitro. W ubiegły weekend w Poznaniu, odbyło się kolejne spotkanie dotyczące finansowania in vitro, a u boku Rozenek można było zobaczyć byłą premier Ewę Kopacz. Czy Perfekcyjna Pani Domu zacznie spełniać się w polityce? Czy będzie to jej kolejny bodziec do kariery?

Sonda
Zgadzasz się z Małgorzatą Rozenek w kwestii in vitro?