Makarena w nowej wersji podbiła TikToka. Polskiej wersji hitu nikt się nie spodziewał!

i

Autor: screeny z YouTube/6IXTEEN Makarena w nowej wersji podbiła TikToka. Polskiej wersji hitu nikt się nie spodziewał!

Makarena w nowej odsłonie podbiła TikToka. Polskiej wersji hitu nikt się nie spodziewał!

2023-05-25 12:53

Pamiętacie hit Los Del Rio - Makarena? Kiedyś słynne "hej makarena" śpiewał i tańczył każdy! Dziś na Makarenę po polsku zdecydowała się grupa influencerów 6IXTEEN, którzy w swojej najnowszej piosence dali o niej wstawkę w refrenie. Chica buena zawładnęła polski internet - sprawdźcie!

Polska wersja Makareny? Czemu nie! Pamiętacie hit Los Del Rio - Makarena? Kiedyś słynne "hej makarena" śpiewał każdy! Piosenka każdej imprezy, szkolnej dyskoteki, festiwali, zabawy w remizie i nie tylko. Makarena to jeden z nielicznych kawałków, który wywołał istne szaleństwo na każdej szerokości geograficznej. Został wydany w 1993 roku i od razu stał się hitem. Większość z nas zapamiętała, ją raczej jako lekką i przyjemną kompozycję, w której mowa o tańczącej kobiecie. W rzeczywistości Antonio Romero i Rafael Ruiz opisali w słynnej Macarenie niewierną kobietę! Makarena na przestrzeni lat doczekała się wielu coverów, remiksów i wersji w innych językach. Teraz okazuje się, że nowa wersja zawładnęła Polskę w maju 2023 roku. Chica Buena w wykonaniu grupy młodych influencerów po prostu wymiata w internecie!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Makarena po polsku, czyli Chica Buena

Makarena po polsku, czyli Chica Buena to najnowszy hit internetu! Na ten pomysł wpadła grupa młodych osób, która zawładnęła internet i mowa tu o nowej grupie 6IXTEEN, którą tworzą znane twarze z internetu. W składzie zespołu znajduje się Adrianna Krysian, Vanessa Rojewska, Wiktoria Zborowska, Kacper Gołąb, Jakub Gicz, a także Kamil Szymczak. Piosence, która na początku nie brzmi wcale jak słynna Makarena, towarzyszy kolorowy i imprezowy teledysk. Melodię Makareny słyszymy dopiero w refrenie:

Anna Monika Weronika Magdalena

Kiedy wychodzimy z klubu wsiadamy do McLarena

Anna Monika Weronika Magdalena

Eee chica buen!

Poniżej możecie zobaczyć teledysk, a także posłuchać piosenki, której refren brzmi jak Makarena. Ten kawałek podbił cały internet!

Czy wiesz jakim językiem mówi młodzież? QUIZ

Pytanie 1 z 12
Co oznacza słowo boomer?