Ronnie Ferrari

i

Autor: materiały prasowe Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari zaskakuje nowym singlem! Chmury mają szanse stać się hitem?

2023-05-25 8:56

Najnowsza kompozycja, zatytułowana "Chmury" to prawdziwe wyzwanie dla Ronniego Ferrari. Utwór powstał podczas napadu weny, ale także dzięki ciężkiej pracy i nauce, którą Ronnie Feffari włożył w jego produkcję. Czy będzie to nowy hit na miarę "Ona by tak chciała"? Sprawdźcie!

Ronnie Ferrari zaskakuje nowym singlem! Najnowsza kompozycja, zatytułowana Chmury to prawdziwe wyzwanie dla Ronniego Ferrari. Utwór powstał podczas napadu weny, ale także dzięki ciężkiej pracy i nauce, którą Ronnie Feffari włożył w jego produkcję. To bardzo osobisty projekt, który ma na celu wyrazić niezadowolenie artysty i ciężar, którego doświadczył. Z jednej strony singiel zawiera momenty ciszy i lekkości, a z drugiej strony mocne kontrasty i głośność, co podkreśla jego emocjonalną treść. Nowy kawałek jest dla artysty szczególnie wyjątkowy:

- Jestem przekonany, że singiel "Chmury" wyróżnia się na tle innych moich utworów, ponieważ został stworzony całkowicie od serca. Nie brzmi jak The Weeknd czy innych słynnych artystów, ale wierzę, że udało mi się stworzyć coś unikalnego i szczególnego. Zrobiłem wszystko co potrafiłem na ten moment. Mam nadzieję, że ta kompozycja przemówi do słuchaczy i pozwoli im poczuć te same emocje, które chciałem wyrazić w tym utworze.

Ronnie Ferrari to muzyk, wokalista oraz kompozytor muzyki współczesnej. Tworzy pełne aranżacje z wykorzystaniem syntez stworzonych przez niego samego - można więc nazwać to inżynierią dźwięku. Twórca takich hitów jak Ona by tak chciała, Origami czy Szubienica.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...
Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!