Maja Krzyżewska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Maja Krzyżewska śpiewa „Solo”. Tak poradziła sobie z eurowizyjnym hitem Blanki!

2023-11-17 9:17

Maja Krzyżewska przygotowuje się do swojego występu podczas Eurowizji Junior. Reprezentantka Polski zrobiła niespodzianką wszystkim wielbicielom, dzieląc się coverem eurowizyjnego hitu Blanki - "Solo". Zobaczcie, jak poradziła sobie ze słynną "Bejbą".

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia Konkursu Piosenki dla Dzieci, w którym nasz kraj reprezentować będzie Maja Krzyżewska. Wokalistka okazała się najlepsza i to właśnie ona wygrała specjalną edycję programu "Szansa na sukces". 12-latka zaśpiewa na scenie w Nicei swój eurowizyjny utwór "I Just Need a Friend", do którego teledysk przekroczył już ćwierć miliona odsłon, stając się jednym z najchętniej oglądanych spośród wszystkich tegorocznych propozycji. Na kilka dni przed wylotem do Francji Maja Krzyżewska zrobiła fanom niespodziankę, nagrywając cover "Solo" z repertuaru Blanki, która reprezentowała nasz kraj w dorosłej odsłonie Konkursu Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Warto wspomnieć, że 24-latka była jedną z oceniających zmagania uczestników "Szansy" ekspertów.

Eurowizja Junior 2023 - czy Polska ma szanse wygrać? Jak poradzi sobie Maja Krzyżewska?

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

Maja Krzyżewska śpiewa "Solo"

Tego nikt się nie spodziewał! Maja Krzyżewska, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, zaskoczyła wszystkich swoim wykonaniem piosenki... "Solo", z którą Blanka zajęła 19. miejsce w finale "dorosłej" Eurowizji. Zobaczcie, jak 12-latka poradziła sobie ze słynną "Bejbą". Finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci już 26 listopada. Trzymamy kciuki za Maję!

Źródło: Maja Krzyżewska śpiewa „Solo”. Tak poradziła sobie z eurowizyjnym hitem Blanki!