Maja Krzyżewska

i

Autor: AKPA

REPREZENTANTKA POLSKI

Maja Krzyżewska to reprezentantka Polski na Eurowizję Junior 2023. Poznajcie ją bliżej

2023-11-26 18:39

Eurowizja Junior 2023 odbyła się już 26 listopada w Nicei na arenie Palais Nikaia. Reprezentantką naszego kraju została Maja Krzyżewska, którą wybrali jurorzy i widzowie w specjalnych preselekcjach, odbywających się jak co roku w specjalnym odcinku Szansy na Sukces. Kim jest nastolatka, która pojechała na Konkurs dla Dzieci do Francji? Poznajcie ją bliżej.

Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami, a my poznaliśmy reprezentanta naszego kraju. Została nim 12-letnia Maja Krzyżewska, którą widzowie mogą kojarzyć z programu The Voice Kids. Nastolatka brała udział w szóstej edycji muzycznego show dla dzieci. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała piosenkę Marcina Maciejczaka - "Jak gdyby nic" i odwróciła dwa fotele - Cleo, a także Tomsona i Barona. Koniec końców dziewczynka zdecydowała się kontynuować przygodę w drużynie artystki od hitu "My Słowianie". Warto wiedzieć, że Maja Krzyżewska śpiewa od 4. roku życia. To właśnie wtedy jej mama zapisała ją do zespołu muzycznego, gdzie jeszcze bardziej odkryto jej talent. Nastolatka zaczęła także uczyć się grać na pianinie, a swój głos szkoli w Studiu Piosenki Świetlik w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Maja Krzyżewska - wiek

Wiele osób zastanawia się ile lat ma Maja Krzyżewska? Choć nie znamy jej dokładnej daty urodzenia, wiemy że skończyła 12 lat.

Maja Krzyżewska - rodzice

Kim są rodzice Mai Krzyżewskiej? Taka fraza poszukiwana jest w sieci przez internautów. Nasza reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior jest jeszcze nastolatką i nie chwali się życiem publicznym w sieci. Rodzice z pewnością wspierają ją w spełnianiu marzeń i są jej oparciem każdego dnia.

Maja Krzyżewska - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Maja Krzyżewska? Okazuje się, że nastolatka pochodzi z Podlasia. Maja Krzyżewska mieszka w małej wiosce Szeszupka, która położona jest w gminie Jeleniewo niedaleko Suwałk.

Maja Krzyżewska - Eurowizja Junior 2023

W niedzielę 24 września w finałowym odcinku Szansy na Sukces dotyczącym preselekcji do Eurowizji Junior 2023, poznaliśmy reprezentanta Polski. Została nim Maja Krzyżewska, która 26 listopada reprezentowała nasz kraj na Lazurowym Wybrzeżu w Nicei. Maja Krzyżewska wystąpiła z piosenką "I Just Need a Friend", która została stworzona przez Patryka Kumóra, Dominika Buczkowskiego-Wojtaszka i Carlę Fernandes. Polska zdobyła w konkursie 124 punkty, w tym 55 punktów w głosowaniu online i tym samym znalazła się na 6. miejscu. Eurowizję Junior 2023 wygrała Francja.

Maja Krzyżewska - Instagram

Maja Krzyżewska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick _.majakrzyzewska. Nastolatka pokazuje tam nie tylko zdjęcia z prywatnej galerii, ale także swoją karierę. Warto ją obserwować, ponieważ z pewnością na jej koncie znajdziemy więcej kadrów z przygotowań do Eurowizji Junior 2023.