Magiczne święta z gwiazdami i wyjątkowym teleturniejem. Kiedy i gdzie oglądać koncert Hej w Dzień Narodzenia?

i

Autor: Materiały prasowe Grupa Polsat Plus Magiczne święta z gwiazdami i wyjątkowym teleturniejem. Kiedy i gdzie oglądać koncert Hej w Dzień Narodzenia?

Magiczne święta z gwiazdami i wyjątkowym teleturniejem. Kiedy i gdzie oglądać koncert Hej w Dzień Narodzenia?

2021-12-20 9:38

Premierowe koncert kolęd Hej w Dzień Narodzenia oraz Szalone lata 90-te koncert jubileuszowy połączony z teleturniejem gwiazd a także Dyskoteka gra czyli największy Sylwester disco to niespodzianki jakie przygotowała najlepsza telewizja muzyczna w Polsce jako zwieńczenie świętowania jubileuszu 10-lecia działalności.

W Wigilię przez cały dzień na antenie Polo TV królować będzie świąteczna muzyka. O godz. 15.45 specjalne wigilijne wydanie programu Disco Weekend z Blondi prosto z Bańskiej Wyżnej. O 17.00 wielka premiera - koncert kolęd Hej w Dzień Narodzenia który nagrany został w zabytkowym kościele pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance. W tym dwuczęściowym koncercie wystąpią m.in. Marcin Miller, Czadoman, Miły Pan, Weekend, Classic oraz Shazza. W tytułowym utworze koncertu zaprezentują się również prowadzący stacji Edyta Folwarska, Jacek Mędrala oraz Maciek Smoliński. Po nim tradycyjnie jak co roku pojawi się koncert Hej kolęda o godz. 19.30.

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Święta w muzycznych rytmach

W pierwszy dzień świąt w Polo TV od rana będzie panowała ciepła rodzinna atmosfera. O godz. 15.30 kolejna wielka premiera. Szalone lata 90-te to dwuczęściowy wielki koncert jubileuszowy połączony z ... teleturniejem. W dwóch drużynach dowodzonych przez Roberta Klatta i Sławomira Świerzyńskiego wystąpią m.in.: Top One, Fanatic, Voyager, Model MT i Mr. Dex. W programie zaproszeni goście zaprezentują takie hity lat 90-tych jak m.in. Czarownica, Biały Miś czy Szalona. Gośćmi specjalnymi będą Shazza oraz Weekend. Nie zabraknie również przedstawicieli młodego pokolenia czyli zespołu Playboys i formacji Camasutra. Gwiazdy będą musiały wykazać się zarówno wiedzą jak i pamięcią odpowiadając na pytanie odnośnie lat 90-tych. O godz. 19.00 Robert Klatt również zaprosi na specjalne świąteczne wydanie Disco Polo Live wyjątkowych gości. Drugi dzień świąt to przede wszystkim świąteczny Koncert Życzeń z Teresą Werner w którym od godz. 12.15 prowadząca przekaże widzom Polo TV gorące życzenia od ich bliskich dedykując wszystkim wyjątkowe na ten rodzinny czas piosenki.

Jak dobrze znasz polskie kolędy?

Pytanie 1 z 10
Bóg się rodzi, moc truchleje,