Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

METAMORFOZA

Magdalena Narożna zdradza sekret swojej figury. To dlatego tak schudła!

2023-07-10 12:09

Nie milkną echa o metamorfozie Magdaleny Narożnej. Jaki jest sekret jej przemiany? Co zrobiła, że w tak krótkim czasie jej sylwetka zmieniła się nie do poznania? Teraz liderka grupy Piękni i młodzi zdradziła swój sekret i zachęciła innych, by podjęli się takiego wyzwania. Skusicie się?

Metamorfoza Magdaleny Narożnej to temat, który nie schodzi z języków Polaków. Piosenkarka disco polo i założycielka grupy Piękni i młodzi, przeszła spektakularną przemianę i zrzuciła zbędne kilogramy. Jej sylwetka nie tylko stała się smuklejsza, ale także uwidoczniły się mięśnie na jej brzuchu, a na wadze pojawiło się -7 kg. Liderka grupy Piękni i młodzi wygląda dziś jak prawdziwa fitnessiara, a wiele osób uważa że w całej swojej karierze, nie miała tak zgrabnej sylwetki jak teraz. Efektami swojej przemiany piosenkarka chwali się w mediach społecznościowych zamieszczając zdjęcia w bikini, bieliźnie lub obcisłych sukienkach. Teraz zdecydowała się wyjawić prawdę jak do tego doszło, że dziś jej sylwetka wygląda całkiem inaczej niż jeszcze pół roku temu.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Magdalena Narożna - metamorfoza

Ile schudła Magdalena Narożna i jak to zrobiła? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która widzi gwiazdę disco polo na najnowszych zdjęciach. Okazuje się, że metamorfoza Magdy z Pięknych i młodych trwała pół roku i w ciągu tego czasu, artystka schudła aż 7 kg. Teraz Magdalena Narożna postanowiła podzielić się ze wszystkimi sekretem spektakularnej przemiany i na najnowszym TikToku zdradziła jak do tego doszło:

- Pytacie mnie jak to się stało, że mam taką sylwetkę i tak szybko pozbyłam się zbędnych kilogramów. Co prawda nie było to według mnie tak szybko, bo trwało to pół roku od kiedy się ustabilizowała moja waga i tak naprawdę teraz od dłuższego czasu stoi w miejscu. Ale podstawą mojej metamorfozy jest ruch, bardzo dużo ruchu. Tak jak teraz jestem na spacerze, ale spaceruje bardzo długo bo robię około 10 km przynajmniej na takim spacerku.

Fani gwiazdy disco polo są zachwyceni jej metamorfozą i tym, że dzieli się z nimi swoimi radami.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna chwali się przemianą sylwetki. Tyle trwała jej metamorfoza

Listen on Spreaker.