Magdalena Narożna kusi odważnymi zdjęciami. Koronkowe body podkreśliły jej kształty

i

Autor: screeny z Instagram/@madzia_pim Magdalena Narożna kusi odważnymi zdjęciami. Koronkowe body podkreśliły jej kształty

Magdalena Narożna kusi odważnymi zdjęciami. Koronkowe body podkreśliły jej kształty

2023-06-09 13:26

Liderka grupy Piękni i młodzi zaszalała na całego i opublikowała na swoim Instagramie ponętne zdjęcie w samej bieliźnie. Fotografii towarzyszył także obszerny post w którym Magdalena Narożna wystosowała apel do swoich fanek. Będziecie zaskoczeni co napisała!

Magdalena Narożna jest jedną z najpopularniejszych wokalistek disco polo i dobrze wie co zrobić, by być na świeczniku wielu osób. Choć jeszcze kilka lat temu wiele osób kojarzyło ją bardziej z rozterek miłosnych ze swoim byłym mężem, niż z piosenek, to dziś sytuacja wygląda całkiem inaczej. Magdalena Narożna razem ze swoim zespołem Piękni i młodzi wydaje hit za hitem, a ich jedna z najnowszych piosenek Czułe Słowa (My Oh My) stała się prawdziwym viralem w sieci. To wszystko za sprawą streamera Daniela Magicala i jego mamy Gosi. Internauci szybko podłapali temat i dzięki temu, My Oh My wbił się w algorytm wszystkich użytkowników TikToka w Polsce! Dziś oprócz piosenek Magdalena Narożna zachwyca także oszałamiającą metamorfozą i zgrabną figurą, dlatego nic dziwnego że zrobiła sobie kobiecą sesję w samej bieliźnie!

Magdalena Narożna pokazała nastoletnią córkę. Wykapana mama?

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna w kuszącej bieliźnie

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi przeszła w ostatnim czasie spektakularną metamorfozę. Piosenkarka sporo schudła i zapracowała nad swoją sylwetką. Płaski brzuch, wysmuklone nogi, widoczne rysy twarzy - czego chcieć więcej? Nic dziwnego, że po takiej przemianie Madzia prezentuje wszystkim swoją sylwetkę w mediach społecznościowych w każdej okazałości. Ostatnio pozowała w strojach kąpielowych, a teraz przyszła pora na seksowną bieliznę. Wokalistka wzięła udział w bardzo kobiecej sesji, gdzie zapozowała w bieliźnianym body podkreślającym jej kształty. To jednak nie wszystko. Kuszącej fotografii towarzyszy post, który z pewnością podniósł na duchu niejedną kobietę:

Przy takiej ekipie czułam się swobodnie i bardzo dobrze w swojej skórze ! A to jest podstawa ! Kobietki moje kochane nigdy nie zapominajcie , że oprócz tego że jesteśmy: mamą , żoną czy kochanką , często zabiegane życiem domowym - jesteśmy przede Wszystkim silnymi kobietami ! Dbajcie o siebie ! Każda z Was jest wyjątkowa i piękna na swój sposób . Znajdujecie w sobie same pozytywy , podobajcie się sobie i pamiętajcie : ideałów nie ma !!!

Internautki są zachwycone nie tylko słowami, które wokalistka skierowała w ich stronę, ale także jej najnowszą sesją zdjęciową. Co ciekawe, pojawiły się nawet komentarze, które sugerują, że były mąż wokalistki powinien żałować, że ją stracił.

Magdalena Narożna chwali się odważnymi zdjęciami. W którym bikini wygląda najlepiej?

Listen on Spreaker.