Magdalena Narożna chwali się odważnymi zdjęciami

i

Autor: AKPA, screen z IG/@madzia_pim Magdalena Narożna chwali się odważnymi zdjęciami

Magdalena Narożna chwali się odważnymi zdjęciami. W którym bikini wygląda najlepiej?

2023-05-25 15:34

Magdalena Narożna przeszła spektakularną metamorfozę. Zrzuciła sporo kilogramów i dziś cieszy się figurą modelki. W związku z tym gwiazda disco polo chętnie pokazuje wszystkim swoją nową, smukłą sylwetkę, a teraz wskoczyła w bikini i zapytała fanów o radę. W którym stroju wokalistka Pięknych i młodych wygląda najlepiej?

Magdalena Narożna przeszła spektakularną metamorfozę i chwali się wszystkim swoim nowym wizerunkiem. Nic dziwnego, w końcu ciężko na to zapracowała. Liderka Pięknych i młodych od początku swojej kariery była kojarzona nie tylko ze swoich krótkich fryzur, ale także krągłego ciała. Nad jej kobiecą figurą zachwycali się wszyscy, a gdy wychodziła na scenę był po prostu szał. Nie inaczej jest również teraz, gdy Magdalena Narożna zrzuciła kilka kilogramów i wygląda całkiem inaczej niż kiedyś. Piosenkarka sporo schudła, a jej sylwetka wygląda dziś niczym ciało modelki z wybiegu, czym prawie codziennie chwali się fanom w swoich social mediach. Narożna podkreśla swoją szczupłą sylwetkę obcisłymi sukienkami lub pozując w skąpych ubraniach. Teraz gwiazda disco polo postanowiła pokazać wszystkim swoją formę na lato i nowe bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

SuperNova - Radek Liszewski [WYWIAD]

Magdalena Narożna w bikini

Magdalena Narożna w każdej kolejnej odsłonie prezentuje się fenomenalnie i zbiera masę komplementów. Teraz postanowiła wskoczyć w bikini i znowu skradła całe show na Instagramie. Liderka Pięknych i młodych zapozwała w strojach kąpielowych i poprosiła fanów o pomoc. W którym kostiumie wygląda najlepiej? Jest wersja kolorowa z głębszym dołem, dwuczęściowy czarny, który odkrywa naprawdę wiele, a także biały jednoczęściowy. Na zdjęciach poniżej, które należy przesuwać w bok, możecie zobaczyć, jak Magdalena Narożna szykuje się na lato. Jak myślicie, które bikini wybierze na plażę?

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 2023 - TRASA, MIASTA, GWIAZDY. Daty wszystkich koncertów