Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA, screen z IG/@madzia_pim

GWIAZDY

Magdalena Narożna chce motywować swoich fanów. Stworzyła nawet własny kanał

2023-08-25 13:56

Magdalena Narożna w ostatnich miesiącach sprawia, że jej fanom szczęka opadła z wrażenia. Wszystko dlatego, że wokalistka Pięknych i Młodych sporo schudła i dziś ma ciało jak modelka. W związku z przemianą jaką przeszła, gwiazda chce teraz motywować swoich obserwatorów. Założyła nawet nowy kanał.

Nie milkną echa o metamorfozie Magdaleny Narożnej. To temat numer jeden, który co jakiś czas powraca do sieci. Wszystko dlatego, że wokalistka Pięknych i Młodych bez żadnych skrupułów pokazuje swoją wyćwiczoną sylwetkę, nad którą pracowała ponad pół roku. Jaki jest jej sekret? Okazuje się, że piosenkarka codziennie stara się spacerować minimum 10 kilometrów. Czasami dorzuca sobie także 2 kilometrowy bieg i oczywiście zmieniła nawyki żywieniowe. Piękna i Młoda stawia przede wszystkim na dużą ilość warzyw i owoców, za to ogranicza węglowodany, cukry i żywność wysoko przetworzoną. Kolejnym jej sekretem są także ćwiczenia, które wykonuje sama w domu i nawet pokazała swój trening na Instagramie.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna motywatorką do zmiany sylwetki

W związku ze spektakularną metamorfozą, Magdalena Narożna postanowiła pomóc swoim fanom. Najpierw były motywujące i mądre opisy pod zdjęciami w social mediach, a teraz przyszła pora na wideo. Krótkie filmiki będą sukcesywnie umieszczane na kanale piosenkarki i właśnie w taki sposób będzie trafiała do swoich fanów:

- Dzień doby Misiaki :) pełna energii wysyłam wam dużo uśmiechu ;) mój bilans na dziś : 10 km bieg i 2 km spacer na rozluźnienie 💪🙌 a Ty ruszałeś, ruszałaś się dzisiaj ? Jeżeli nie : na co czekasz? Razem damy radę ;) zapraszam na mój kanał (link w bio) jeżeli nie możesz znaleźć w sobie motywacji , postaram się Ci w tym pomóc 🙌 miłego dnia :) 

Witajcie na moim kanale! Na co dzień znacie mnie jako wokalistkę zespołu Piękni i młodzi. Tak to ja - MadziaPiM - czytamy w informacjach na nowym kanale YpouTube artystki. To właśnie tam piosenkarka będzie pokazywać się nie tylko od strony muzycznej. Liderka Pięknych i Młodych obiecuje, że będzie pokazywać wszystkim zainteresowanym poczynania nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Będą tam smaczki z jej życia, których podobno nigdzie nie znajdziemy. Będzie też dużo motywacji, co z pewnością w dzisiejszych czasach spodobało się wielu osobom. Magdalenę Narożną na YouTubie znajdziecie pod nazwą MadziaPiM Piękni i młodzi. Będziecie subskrybować jej kanał?

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna pozuje w kusym bikini. Wakacje w Hiszpanii jej służą! "Jest na czym oko zawiesić"