Magda Femme i Sobota

i

Autor: Radio SuperNova Magda Femme i Sobota

Magda Femme i Sobota gośćmi programu Superstar. Zdradzili jak doszło do ich współpracy!

2022-05-27 15:18

Magda Femme i Sobota połączyli siły, a efektem ich współpracy jest piosenka zatytułowana Przymierzam Cię. Choć połączenie na pierwszy rzut oka dla wielu osób wydaje się być niemożliwe, to wsłuchując się w ich wspólny kawałek, wszystkie zwątpienia schodzą daleko na bok. Dlaczego Magda Femme i Sobota postanowili współpracować? Tylko nam zdradzili takie smaczki!

Magda Femme i raper Sobota, zaprezentowali niedawno światu muzyczną nowość, która powstała spod ich wspólnych skrzydeł. Mowa o kawałku Przymierzam Cię, który wywołał w sieci ogromną sensację. To jednak nie koniec. Do numeru powstał także oficjalny teledysk w którym artyści wcielają się w bohaterów kultowego programu randkowego. Na pozytywne komentarze nie trzeba było długo czekać, tak samo jak na wyświetlenia, które idą ku górze z dnia na dzień. Mamy dla Was niespodziankę! Magda Femme i raper Sobota będą gośćmi programu Superstar, w którym zdradzą wiele ciekawostek. Opowiedzą między innymi o tym, jak doszło do ich współpracy, o łączeniu różnych gatunków w muzyce, o odwadze muzycznej w realizacji rożnych projektów, a w dodatku zdradzą jak bawili się na planie klipu do ich wspólnego dzieła. Mamy również coś dla fanów sportu, ponieważ Sobota opowie na antenie o swojej przygodzie z galą Fame MMA. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 29 maja równo o godzinie 19. Tylko Wam zdradzą swoje tajemnice!

To jednak nie koniec niespodzianek! Już niebawem odbędzie się premiera Szybkich Pytań, w których wzięli udział właśnie Magda Femme i raper Sobota. Czy udało się im szybko i sprawnie odpowiedzieć na pytania, które wylosowali magicznym grzybkiem? Tego dowiecie się już niebawem, dlatego śledźcie nas uważnie! Na ten moment zostawiamy Wam Szybkie Pytania ze Smolastym, który również ma za sobą swój debiut na gali Fame MMA.

Smolasty (Szybkie Pytania)