Magda Bereda w SuperNova LIVE

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Magda Bereda w wyjątkowej wersji Bluzy w rozmiarze L. Tego wykonu nic nie przebije

2021-12-10 10:00

Magda Bereda uwielbia zaskakiwać swoich fanów, ale i nie tylko. Okazało się, że wokalistka postanowiła wykonać na multimedialnej scenie Radia SuperNova swój nowy singiel Bluza w rozmiarze L. To co działo się w studiu jest nie do opisania! Koniecznie zobaczcie wideo TYLKO na radiosupernova.pl.

Jesień jeszcze nigdy nie była aż tak fascynująca. W 2021 roku na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl możecie obejrzeć w ramach SuperNova LIVE wyjątkowe koncerty na żywo w multimedialnym studiu Radia SuperNova. Magda Bereda jako piąta gwiazda naszego cyklu, postanowiła zaśpiewać swoje największe hity, które bardzo dobrze znacie z naszej anteny. Artystka wykonała utwór Bluza w rozmiarze L na żywo i rozgrzała ekipę będącą w studiu! Koniecznie zobaczcie ten wykon, ponieważ ciarki są gwarantowane.

Magda Bereda w wyjątkowym wykonie Bluzy w rozmiarze L! Musisz to zobaczyć

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.