Magda Bereda i Kuba Adamiak

i

Autor: Radio SuperNova

Magda Bereda w szczerym wywiadzie! Artystka zaprezentowała przedpremierowo Bluzę w rozmiarze L

2021-09-24 13:23

Magda Bereda była gościem programu Miejskie Granie w czwartek, 23 września 2021 roku. Zdradziła Kubie Adamiakowi w jaki sposób powstawał jej najnowszy singiel Bluza w rozmiarze L. Zobaczcie materiał wideo!

Magda Bereda była gościem programu Miejskie Granie w Radiu SuperNova. Zdradziła naszemu prowadzącemu Kubie Adamiakowi między innymi jak powstawał jej najnowszy singiel Bluza w rozmiarze L, a także w jaki sposób zaszczepiła w sobie miłość do muzyki. Bereda również postanowiła wykonać specjalny challenge, który Kuba jej postawił i stworzyła specjalny cover utworu Dua Lipy dla Radia SuperNova i Miejskiego Grania. 

Magda Bereda w szczerym wywiadzie dla Radia SuperNova

Magda Bereda - Bluza w rozmiarze L

Singiel, jak i sam tytuł utworu bluza w rozmiarze L niesie przesłanie, że każdy z nas, niezależnie od wieku, powinien czuć się dobrze ze sobą i akceptować siebie takim, jakim jest. To muzyka do słuchania, do wspólnego przeżywania i do odkrywania wewnętrznego piękna.

Ta piosenka to dla mnie zupełnie nowy rozdział. po ostatnich gorszych chwilach dotarły do mnie wyczekane promienie słońca, a emocje, które siedziały głęboko wydostały się w postaci bluzy w rozmiarze L. nigdy wcześniej nie pisałam o miłości, ale sama przekonałam się jak wielką rolę gra naszym życiu. Ten singiel to opowieść o dwójce ludzi, którzy są od siebie uzależnieni. każdy człowiek potrzebuje czuć, że ktoś za nim tęskni, ale i z tym można przesadzić. a kiedy wali się już wszystko, zaczynamy myśleć jak zatrzymać tę machinę. na nowo trzeba uczyć się dbać o swoje potrzeby, które jak się okazuje - są równie ważne jak miłość