Magda Bereda

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Magda Bereda szczerze o niepowodzeniach w życiu! Zwierza się w nowym kawałku

2022-03-24 13:00

Kropla za kroplą - to historia opowiedziana w przenośni. Każda kropla to niepowodzenie w naszym życiu, utrata kontroli, bliskiej nam osoby czy zwykłe potknięcie w wykonywaniu codziennej czynności.

Taka kropla potrafi zostawić po sobie smugi - rany, które potrzebują czasu, żeby się zagoić. Podczas ulewy i tak każdy zmoknie, ale tylko od nas samych zależy jak szybko zmienimy ubrania na suche, żeby złapać promienie słońca. Tak jak deszcz zostawia na oknach smugi, tak nasze upadki zostawiają blizny. Żadna z nich nas nie szpeci. Wręcz przeciwnie - każda sprawia, że stajemy się jeszcze bardziej wyjątkowymi i wartościowymi ludźmi. Piosenka kropla za kroplą to historia opowiedziana w przenośni. Każda kropla to niepowodzenie w naszym życiu, utrata kontroli, bliskiej nam osoby czy zwykłe potknięcie w wykonywaniu codziennej czynności. Taka "kropla" potrafi zostawić po sobie smugi - rany, które potrzebują czasu, żeby się zagoić. Podczas ulewy i tak każdy zmoknie, ale tylko od nas samych zależy jak szybko zmienimy ubrania na suche, żeby złapać promienie słońca. Tak jak deszcz zostawia na oknach smugi, tak nasze upadki zostawiają blizny. Żadna z nich nas nie szpeci. Wręcz przeciwnie - każda sprawia, że stajemy się jeszcze bardziej wyjątkowymi i wartościowymi ludźmi - mówi o piosence Magda Bereda.

Kim jest Magda Bereda?

Magda Bereda to wyjątkowa dziewczyna, która od kilku lat zachwyca widzów na swoim kanale na YouTube. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Na stałe zagościła już w show-biznesie. Wystąpiła w jubileuszowej - 10 edycji programu Dancing with the Stars, gdzie doszła do ćwierćfinału! W czwartej edycji The Voice Kids, była prowadzącą własnej strefy TikToka. Kompozytorka i autorka tekstów. Muzyczną drogę rozpoczęła w wieku 14 lat na kanale YouTube, który aktualnie liczy ponad 80 mln wyświetleń. W 2020 roku wokalistka wydała swój debiutancki album mniejsze od trzech, który w niecałą dobę trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Na festiwalu Top Of The Top Sopot Festival 2019 w Operze Leśnej artystka otrzymała prestiżową nagrodę Young Choice Awards. W 2019 została uznana Influencerką Roku według See Bloggers, a lutym 2020 magazyn Party wręczył jej nagrodę Gwiazdy Young. W marcu 2020 znalazła się na 25 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi polskiego Internetu według Forbes. 

Magda Bereda w utworze Niewidzialna. To musisz zobaczyć!