Magda Bereda i Michał Gała w odważnym klipie! Utwór Odzyskaj promuje Dzień ZIemi

i

Autor: Materiały prasowe BEE MUSIC Magda Bereda i Michał Gała w odważnym klipie! Utwór Odzyskaj promuje Dzień ZIemi

Magda Bereda i Michał Gała w odważnym klipie! Utwór Odzyskaj promuje Dzień Ziemi

2022-04-22 12:00

Magda Bereda dała się nam poznać jako influencerka i jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Od początku roku bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM, promującym prawidłowe postępowanie z elektroodpadami.

Na Światowy Dzień Ziemi, który świętujemy 22 kwietnia, Magda przygotowała wyjątkowy teledysk do piosenki Odzyskaj. W klipie znalazło się wiele motywów nawiązujących do środowiska, a sam tytuł utworu jest najlepszą zachętą do właściwego dbania o otaczający nas świat. W nowym sezonie Eco Studio ELECTRO - SYSTEM powstaje 12 edukacyjnych materiałów wideo, mających charakter kreatywnych e-lekcji przyrody i rozmów z influencerami. Prowadzącą vlog jest Magda Bereda, posiadająca 1 milion obserwujących na TikToku, blisko 1 milion na Instagramie, ponad 720 tys. subskrybentów na YouTube i 300 tys. na Fanpage.

W edukacji dzieci i młodzieży wspomaga ją Kuba Adamiak z Radia SuperNova wcielający się w rolę eko profesora. W wideo przedstawiają problematykę elektrośmieci i prawidłowego postępowania z nimi. Przy użyciu rekwizytu - trójkąta recyklingowego zachęcają gwiazdy internetu i muzyków do udziału w eko wyzwaniach. Gośćmi odcinków są m.in. Lanberry, Filip Lato, Kinga Sawczuk, Lena Moonlight, Magic of Y, B.R.O, WarjatRadek, czy Kuba Szmajkowski.

Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak wyjątkowego projektu. Wraz z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM i Kubą Adamiakiem opowiadamy o tym jak dbać o nasz wspólny Dom - Ziemię. Jest jedna prosta zasada, którą powtarzamy w kółko „nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci". Brzmi poważnie, ale sama nauczyłam się, że małe kroki mogą zdziałać wielkie rzeczy. Wszystko dzieje się w ramach dobrej zabawy i wpadają do mnie fajni goście. Mam nadzieję, że Wy też będziecie się dobrze bawić, oglądając nasze odcinki - zachęca Magda Bereda.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Ziemi 2022 - kiedy jest i co oznacza? Tego dnia wydarzy się coś jeszcze!