Łukasz Zagrobelny

i

Autor: AKPA

CIEKAWOSTKI O GWIAZDACH

Łukasz Zagrobelny bez tajemnic. To trzeba wiedzieć o polskim wokaliście

2023-09-07 14:41

Łukasz Zagrobelny to jeden z popularniejszych i lubianych polskich wokalistów, który od lat czaruje słuchaczy swoim głosem. Artysta zyskał ogromny rozgłos w 2007 roku, kiedy to pojawił się jego utwór "Nieprawda" i piosenka z Eweliną Flintą "Nie kłam, że kochasz mnie". Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł poniżej.

Spis treści

 1. Łukasz Zagrobelny - wiek, wzrost
 2. Łukasz Zagrobelny - żona, dzieci
 3. Łukasz Zagrobelny - rodzice
 4. Łukasz Zagrobelny - utwory
 5. Łukasz Zagrobelny - Instagram

Łukasz Zagrobelny - wiek, żona, utwory, wzrost, dzieci, rodzice, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Łukasz Zagrobelny należy do grona znanych i lubianych polskich artystów. Publiczność uwielbia rozkoszować się w rytm jego piosenek, które często mówią o miłości. Łukasz Zagrobelny zdobył rozpoznawalność w 2007 roku, kiedy to pojawił się jego radiowy przebój "Nieprawda". Chwilę później artysta triumfował z kawałkiem "Nie kłam, że kochasz mnie", który powstał we współpracy z Eweliną Flintą i został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej filmu Piotra Wereśniaka - Nie kłam, kochanie. Warto również wiedzieć, że zanim artysta stał się popularny został dostrzeżony przez nauczycielkę śpiewu Elżbietę Zapendowską. Łukasz Zagrobelny ma na swoim koncie także udział w chórkach u Natalii Kukulskiej, czy też wspieranie wokalne na scenie Marylę Rodowicz i Ryszarda Rynkowskiego.

Szybkie Pytania - Muniek Staszczyk

Łukasz Zagrobelny - wiek, wzrost

Ile lat ma Łukasz Zagrobelny? Wokalista urodził się 1 lipca 1975 we Wrocławiu, więc jak łatwo można obliczyć ma 48 lat. Internautów interesuje także to, ile wzrostu ma Łukasz Zagrobelny. Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Łukasz Zagrobelny - żona, dzieci

Czy Łukasz Zagrobelny ma żonę i dzieci? Artysta należy do grona osób publicznych, którzy lubią chronić swoją prywatność, dlatego na próżno szukać informacji o jego stanie cywilnym czy też o dzieciach. W jednym z wywiadów zdradził, że jest zodiakalnym rakiem i ma skorupkę nad sobą, do której trzeba się dobić i gdyby wystawiał na tacy mediom życie prywatne, to by nic nie zostało dla niego.

Łukasz Zagrobelny - rodzice

Kim są rodzice Łukasza Zagrobelnego? Taka fraza pojawia się w Google, więc łatwo się domyślić, że interesuje wiele osób. Jak już wyżej wspominaliśmy, artysta chroni swoją prywatność, więc również na temat rodziców nie znajdziemy szczegółowych informacji w sieci. Wiemy jednak, że Łukasz Zagrobelny ukończył Technikum Ekonomiczne we Wrocławiu o profilu eksploatacja pocztowa oraz szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. Z jego życia prywatnego wiemy również, że studiował na Wydziale Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, na której zdobył tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny.

Łukasz Zagrobelny - utwory

Łukasz Zagrobelny ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jego najpopularniejszych dzieł można zaliczyć:

 • Nie kłam że kochasz mnie
 • Nieprawda
 • Gdy jesteś tu
 • Życie na czekanie
 • Jeszcze o nas
 • U mnie maj
 • Tylko z Tobą chcę być sobą
 • Jeszcze nie raz

Łukasz Zagrobelny - Instagram

Łukasz Zagrobelny jest aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 10 tysięcy followersów. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @lukasz_zagrobelny.

Sonda
Lubisz Łukasza Zagrobelnego?
Listen on Spreaker.