Love Island 4 - uczestnicy zamieszkają w nowej willi

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island 4. Uczestnicy zamieszkają w NOWEJ WILLI. Zobacz zdjęcia!

2021-08-30 11:15

Startuje Love Island 4! Uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu zamieszkają w nowym miejscu. Jak wygląda willa Islanderów czwartego sezonu Wyspy Miłości? Mamy zdjęcia miłosnego gniazdka singli, których przygody już 30 sierpnia będziemy śledzić w kolejnych odcinkach Love Island 4!

Już w poniedziałek 30.08.2021 roku o godz. 22:10 zobaczymy odcinek 1 nowego sezonu Wyspy Miłości. Love Island 4 ma być jednym z największych hitów jesiennej ramówki stacji. Co nowego w czwartym sezonie show?

Miłosne podboje i roszady uczestników Love Island 4 będą odbywać się w nowej willi. Islanderzy, którzy tym razem zamieszkali w słonecznej Andaluzji, będą mieli do dyspozycji wiele ciekawych udogodnień. Zobaczcie, gdzie spędzą najbliższe tygodnie.

Sonda
Oglądasz randkowe show Polsatu?

Love Island 4 - uczestnicy w nowej willi

Producenci Love Island 4 w nowym sezonie zabiorą widzów do hiszpańskiej Andaluzji. W jesiennej odsłonie show single będą poznawać się i tworzyć relacje w zupełnie nowej – większej i jeszcze bardziej luksusowej willi. Jak podkreślają producenci, niewątpliwym atutem nowej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo Morza Śródziemnego, które dyskretnie szumi tuż za ogrodzeniem…

Wyspiarze będą korzystać z basenu i jacuzzi, w którym woda buzuje niczym emocje naszych uczestników.. Do tego przestronny taras, siłownia, kuchnia, wspólna sypialnia i oczywiście Krąg Ognia, miejsce w którym nastąpią najbardziej emocjonujące przeparowania i eliminacje uczestników.

To właśnie tutaj Islanderzy usłyszą z ust Karoliny Gilon - „masz 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie willi”.

Oczywiście w Love Island 4 nie zabraknie też "kryjówki", czyli intymnego miejsca, w którym tworzące się pary będą miały okazję poznać się bliżej sam na sam.

Co jeszcze kryje nowa willa? Jak uczestnicy odnajdą się w jej przestrzeniach? Czy bajkowa sceneria i andaluzyjskie klimaty wzmocnią emocje spotkań nowych Islanderów? Wyspa Miłości będzie odkrywać swoje tajemnice już od poniedziałku 30 sierpnia na antenie Polsatu!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08
Źródło: Love Island 4. Uczestnicy zamieszkają w NOWEJ WILLI. Zobacz zdjęcia!