Lanberry z nowym utworem. Ekskluzywny fragment klipu! Zobaczycie go TYLKO U NAS!

i

Autor: Kadr z klipu Lanberry - Materiały prasowe AGORA Lanberry z nowym utworem. Ekskluzywny fragment klipu! Zobaczycie go TYLKO U NAS!

Lanberry z nowym utworem. Ekskluzywny fragment klipu! Zobaczycie go TYLKO U NAS!

2022-03-29 7:46

Lanberry zapowiadała nowy singiel wiosną 2022 roku. Nie kazała długo czekać swoim fanom. Po świetnie przyjętym Nocnym Expressie, który dobrze znacie z anteny Radia SuperNova, przyszedł czas na nowy utwór. Na radiosupernova.pl obejrzycie fragment klipu na 24 godziny przed premierą!

Lanberry to wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Artystka oprócz tego, że pisze również teksty innym wokalistom i wokalistkom, postanowiła skupić się na swojej karierze zawodowej. Małgorzata Uściłowska postanowiła, że premierę najnowszego singla będzie świętowała ze słuchaczami i czytelnikami radiosupernova.pl. Przygotowała specjalną niespodziankę. TYLKO U NAS możecie obejrzeć na dobę przed opublikowaniem w sieci, fragment najnowszego klipu!

Wilki w utworze Liczysz się tylko Ty. Wielki powrót po latach!

Z tej okazji stworzyliśmy dla Was również specjalny quiz, który sprawdzi Waszą wiedzę dotyczącą znajomości utworów Lanberry!

Lanberry - jak dobrze znasz jej teksty piosenek?

Pytanie 1 z 9
Mam dziwnie nie spokojny wzrok

Ekskluzywny fragment klipu od Lanberry!

Głośno zapowiadaną przez artystkę zmianę przynosi nowy utwór, który jest efektem jej współpracy z Maurycym Żółtańskim–producentem i współkompozytorem utworu. Piosenka utrzymana jest w klimatach muzyki offowej, pokazuje alternatywny wymiar twórczości Lanberry. Ambitna muzyka i niebanalny tekst składają się na utwór, który intryguje i nie pozwala przejść obok niego obojętnie.

W kim podkochuje się Lanberry? [TYLKO U NAS]

Lanberry postanowiła świętować nowy singiel razem ze słuchaczami i czytelnikami radiosupernova.pl! Tylko i wyłącznie U NAS możecie obejrzeć ekskluzywny fragment najnowszego klipu do utworu Małgorzaty Uściłowskiej. Premiera piosenki zaplanowana jest na środę, 30 marca 2022 roku.

Ekskluzywny fragment nowego klipu od Lanberry tylko w Radiu SuperNova