Lanberry przypomina o depresji! Ten numer poruszy wszystkich

i

Autor: Materiały prasowe wydawnictwa AGORA Lanberry przypomina o depresji! Ten numer poruszy wszystkich

Lanberry przypomina o depresji! Ten numer poruszy wszystkich

2022-02-23 12:32

Lanberry przypomniała na swoich social mediach o bardzo ważnym problemie jakim jest depresja. Piosenka Usłysz mnie z albumu "CO GRYZIE PANIĄ L", jest zarówno wsparciem jak i wezwaniem do działania dla bliskich osób mierzących się na co dzień z chorobą.

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Od 21 stycznia w radiach króluje jej najnowszy singiel Nocny Express, który jest numerem 1 na AirPlay Nowości. Artystka postanowiła przypomnieć swoim fanom o jednej ważnej rzeczy - depresji. Na swoich social mediach wrzuciła poruszający wpis i wrzuciła swój numer z albumu Co gryzie Panią L?. Małgorzata w numerze obnaża się przed słuchaczami ze swoich emocji.

Jak imprezuje Nowator? W końcu to zdradził! [TYLKO U NAS]

Szybkie Pytania - Lanberry

Jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek i songwriterek, po fenomenalnie przyjętym singlu Nocny Express zwraca się z apelem. Po zmianie wytwórni, Lanberry zwiększyła swoją aktywność w kanałach social media, gdzie apeluje do wsparcia osób mierzących się z depresją. Piosenka Usłysz mnie, którą słychać w tle na filmie artystki to piosenka z albumu Co gryzie Panią L? Do piosenki powstał subtelny kolaż zaprojektowany przez samą artystkę.