Lanberry o utworze Od zaraz: to wakacyjny numer, który mówi, aby na chwilę się zatrzymać [WYWIAD]

i

Autor: Radio SuperNova Lanberry o utworze Od zaraz: to wakacyjny numer, który mówi, aby na chwilę się zatrzymać [WYWIAD]

Lanberry o utworze Od zaraz: to wakacyjny numer, który mówi, aby na chwilę się zatrzymać [WYWIAD]

2021-07-05 15:51

Lanberry to artystka, która ostatnio gościła w programie u Moniki Król - Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki. Artystka opowiedziała między innymi jak współpracuje jej się z innymi wykonawcami, oraz zdradziła o czym jest jej najnowszy utwór Od zaraz. Koniecznie zobaczcie materiał wideo z wizyty Lanberry w naszym studiu.

Lanberry czyli Małgorzata Uściłowska urodziła się 12 lutego 1987 roku w Wyszkowie. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. W 2015 roku zadebiutowała na rynku singlem Podpalimy świat. Dotarła aż do 19. miejsca na AirPlay - Top. Rok później single Każdy moment i Bunt promowały debiutancki album zatytułowany Lanberry. Piosenka Piątek stała się pierwszym utworem w karierze piosenkarki, która uplasowała się w pierwszej dziesiątce AirPlay. W 2018 roku wydała drugi album miXtura, a w 2020 Co gryzie panią L. Pisze utwory między innymi dla takich wykonawców jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor. Lanberry wychowywała się w muzycznej rodzinie. Ojciec i dziadek grali na gitarze, skrzypcach i fortepianie. Ona sama uczyła się gry na skrzypcach.

Wygraj płyty Ekipy - Sezon 3! Jak się zgłosić do zabawy?

Lanberry była gościem programu Miejskie Granie - Strefa Kultury i Nowej Muzyki u Moniki Król. Artystka zdradziła się innymi jak współpracuje jej się z innymi wykonawcami, w jaki sposób tworzy dla nich teksty, a także opowiedziała o swoim najnowszym singlu Od zaraz, na który możecie głosować w liście przebojów Super 13.

Lanberry z premierowym utworem w Radiu SuperNova