Lady Pank

i

Autor: AKPA

KONCERT TV

Lady Pank na dobry wieczór - koncert w TV. Kiedy oglądać? PREMIERA, POWTÓRKA

2024-03-15 9:35

"Muzyka na dobry wieczór" to cykl kameralnych, monograficznych koncertów Telewizji Polskiej. Przed nami drugi odcinek wydarzenia, jednak tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć na scenie kultowy zespół Lady Pank. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert? Czy przewidziana jest powtórka w TV? Sprawdź szczegóły.

"Muzyka na dobry wieczór" to nowość, która zagościła na antenie Telewizji Polskiej. Jest to cykl monograficznych koncertów, dzięki którym widzowie mogą spędzić miło piątkowy wieczór. Pierwszy odcinek miała zaszczyt otworzyć nieobecna po ośmiu latach w TVP - Kayah, która zaśpiewała swoje największe hity. W drugim odcinku widzowie będą mogli rozkoszować się w rytm najpopularniejszych przebojów grupy, która powstała w 1981 roku. Mowa o Lady Pank, który obecnie tworzą Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Kuba Jabłoński Krzysztof Kieliszkiewicz. 

Warto wiedzieć, że podczas kolejnych koncertów widzowie TVP będą mogli zobaczyć na scenie także: zespół Feel, Varius Manx i Kasię Stankiewicz, zespół Ira, Kombii, Ewę Farnę, Anię Wyszkoni, Kasię Kowalską i Małgorzatę Ostrowską.

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

Muzyka na dobry wieczór: Lady Pank - kiedy w TV? [DATA, GODZINA]

Kiedy i o której godzinie oglądać koncert "Muzyka na dobry wieczór" z Lady Pank? Cykl koncertów emitowany jest w telewizji w każdy piątek. Oznacza to, że koncert Lady Pank zostanie wyemitowany w piątek 15 marca o godzinie 20:50 w TVP2. Podczas piątkowego wydarzenia fani zespołu usłyszą między innymi hity takie jak: "Na co komu dziś", "Mniej niż zero" czy "Zostawcie Titanica".

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzycie co na emeryturze robi Janusz Panasewicz. Lider Lady Pank nie ma czasu na nudę!

Muzyka na dobry wieczór: lady Pank - POWTÓRKA

Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę koncertu Lady Pank "Muzyka na dobry wieczór"? Jeśli przegapiliście koncert - nic straconego. Powtórka zostanie wyemitowana w sobotę na TVP2 o godzinie 22:55 oraz w niedzielę w TVP Polonia o godzinie 18:10.