Janusz Panasewicz

i

Autor: AKPA

EMERYTURA GWIAZD

Nie uwierzycie co na emeryturze robi Janusz Panasewicz. Lider Lady Pank nie ma czasu na nudę!

2024-03-15 9:33

Janusz Panasewicz z Lady Pank odpoczywa na zasłużonej emeryturze. Po wielu koncertach, występach na scenie i wizytach w studiach nagraniowych, przyszła pora wrzucić na luz. Zastanawiacie się, co robi w wolnym czasie? Artysta nie ma czasu na nudę!

Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest grupa Lady Pank. To polski zespół muzyczny, który został założony w 1981 roku we Wrocławiu przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Na przestrzeni lat, grupa wylansowała wiele hitów, które do dziś nucą Polacy. Kryzysowa narzeczona, Zawsze tam gdzie Ty, Tańcz głupia, tańcz czy Mniej niż zero to kawałki, które sprawiły, że Lady Pank zyskał na ogromnej popularności. Jednym z członków zespołu jest Janusz Panasewicz, który w 1994 roku reaktywował Lady Pank z Janem Borysewiczem. Od tamtego momentu artysta nie tylko śpiewa, ale także jest autorem tekstów piosenek, które znajdują się na kilku płytach grupy. Młode orły, Nie chcę litości, Na granicy, Znowu pada deszcz, Słońcem opętani, Do Moniki L, Mój świat bez ciebie - to tylko część jego twórczości i dorobku.

Historia z Koprem: Jak powstawały największe hity Lady Pank

Janusz Panasewicz z Lady Pank na emeryturze

Niebawem Janusz Panasewicz skończy 68 lat. Artysta mimo wieku cały czas jest w dobrej formie i mimo wkroczenia w wiek emerytalny, systematycznie koncertuje ze swoim zespołem. Wokalista Lady Pank poza śpiewaniem na scenie i robieniem sobie zdjęć z wiernymi fanami, ma także czas na odpoczynek. Choć mogłoby się wydawać, że właśnie to robi na swojej "emeryturze" - nic z tych rzeczy. Panasewicz wychowuje dwóch 17-letnich synów Brunona i Juliusza, którzy są bliźniakami. Rockman jakiś czas temu w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką, wyjawił jak wygląda jego życie na emeryturze i okazuje się, że nie ma czasu na nudę!

- Jestem gosposią, sprzątaczką, wszystko. Dlatego czasami jak wyjeżdżam sobie na weekend grać, to te rzeczy mnie omijają, ale wracam w niedzielę i od poniedziałku do weekendu mam co robić... Ale jest okej, ja się do tego przyzwyczaiłem - zdradził dziennikarkom TVN, Janusz Panasewicz.

Zaskoczeni? Jak widać artysta żadnych obowiązków się nie boi.

QUIZ. Janusz Panasewicz to legenda Lady Pank. Co o nim wiesz? Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 10
W którym województwie leży Olecko, miasto, z którym związany jest Janusz Panasewicz?