Maryla Rodowicz

i

Autor: AKPA

TRANSMISJA

Łączy nas Bałtyk TVP 1 - TRANSMISJA TV. Gdzie i o której oglądać koncert z Łotwy?

2023-08-04 13:46

Już w piątek 4 sierpnia w stolicy Łotwy, czyli w Rydze, odbędzie się muzyczne wydarzenie jakim jest koncert Łączy nas Bałtyk. Na scenie wystąpią nie tylko znane i lubiane gwiazdy z naszego kraju, ale także z Łotwy, Estonii czy też Szwecji. Sprawdź kto wystąpi na scenie i o której godzinie oglądać wydarzenie. Tego nie można przegapić!

Spis treści

  1. Łączy nas Bałtyk - GODZINA, TRANSMISJA
  2. Łączy nas Bałtyk - KTO WYSTĄPI

Łączy nas Bałtyk to koncert organizowany przez Telewizję Polską. Gdzie oglądać na żywo? O której rozpoczyna się wydarzenie? Telewizja Polska nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Tegoroczne lato jest naprawdę muzyczne, a wszystko dlatego, że organizowane są letnie koncerty! Roztańczona Polska odbywa się co niedzielę, Polskie Biesiady transmitowane są w soboty, a teraz przyszedł czas na piątek i na koncert z Łotwy. Mowa o wydarzeniu, które nosi tytuł "Łączy nas Bałtyk". Na placu Dome w Rydze zostaną zaprezentowane utwory w wykonaniu artystów polskich, łotewskich, ale także z innych krajów bałtyckich, takich jak Estonia czy też Szwecja. Koncert poprowadzą Izabella Krzan oraz Aleksander Sikora, ale także będzie można zobaczyć korespondentkę TVP World - Inese Sulzanoka, która przedstawi widzom ciekawostki i historie związane z Rygą i Polonią na Łotwie.

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta

Łączy nas Bałtyk - GODZINA, TRANSMISJA

Gdzie oglądać koncert Łączy nas Bałtyk? O której godzinie rozpoczyna się transmisja? Wydarzenie, które odbędzie się w Łotwie będzie można oglądać na żywo już w piątek 4 sierpnia o godzinie 20:15 na antenie TVP1 i TVP Wilno.

Łączy nas Bałtyk - KTO WYSTĄPI

Podczas koncertu Łączy nas Bałtyk wystąpią między innymi:

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...