Kuba Szmajkowski

i

Autor: AKPA Kuba Szmajkowski

Kuba Szmajkowski w piosence Pijemy Za Lepszy Czas. Ten cover oczarował internautów!

2022-07-27 9:29

Kuba Szmajkowski, którego dobrze znacie z The Voice Kids oczarował internautów! Młody artysta wziął na warsztat najnowszy kawałek Smolastego "Pijemy Za Lepszy Czas", do którego został wykorzystany sampel z przeboju "Urke" grupy Wilki. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie. Kuba Szmajkowski wywołuje ciarki - przekonajcie się sami!

Kuba Szmajkowski to artysta młodego pokolenia, który dał się poznać widzom, występując w pierwszej edycji The Voice Kids. To właśnie tam zachwycił wszystkich barwą swojego głosu i zdecydował się na kontynuowanie przygody pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego. Artysta dotarł do finału, a jego kariera w branży muzycznej rozpoczęła się na dobre. Po programie połączył siły z trzema innymi uczestnikami The Voice Kids - Tomkiem, Mateuszem i Maksem, tworząc zespół 4Dreamers. Ich przygoda zakończyła się jednak 28 lutego 2021 roku rozwiązaniem kontraktu fonograficznego z wytwórnią, dlatego każdy poszedł w swoją stronę. Kuba Szmajkowski rozwinął skrzydła najbardziej, ponieważ możemy oglądać go w programach telewizyjnych takich jak Jaka to melodia, czy też na wielkich koncertach, gdzie daje czadu!

Szybkie pytania - Kuba Szmajkowski

Kuba Szmajkowski śpiewa hit Smolastego

Kuba Szmajkowski co jakiś czas wykonuje covery znanych piosenek i sprawia, że jego fani mają ciarki na ciele. Teraz idol nastolatek zrobił to ponownie! Artysta wziął na warsztat najnowszy numer Smolastego - Pijemy Za Lepszy Czas, w którym wykorzystał sampel z przeboju "Urke" grupy Wilki. Jako ciekawostkę warto również wiedzieć, że Robert Gawliński - lider zespołu Wilki, odmówił zapożyczenia Bryanowi Adamsowi, a kawałkiem Smolastego jest zachwycony!

Poniżej możecie przeczytać reakcje internautów na cover Kuby Szmajkowskiego, ale również go posłuchać. Piosenka w wykonaniu młodego artysty jest znacznie wolniejsza i czuć w niej nutę romantyzmu. Internautki piszą w komentarzach!

Dawid Narożny fanem Krawczyka. Zaśpiewał cover jego piosenki i oczarował internautów!

- wow ale piękny głos

- piękne śpiewasz ?

- zazdroszczę takiego talentu?❤️

- ?pięknie masz talent?

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:
Listen to "Kuba Szmajkowski - SzybkiePytania! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.