Kacper Blonsky

i

Autor: screen z YouTube/Kacper Blonsky Kacper Blonsky

Kacper Blonsky z wakacyjnym hitem SZAMAN. Słuchacze oszaleli na punkcie tego numeru!

2022-07-26 12:36

Tańcz jak szaman - do zabawy zaprasza nas Kacper Błoński w swoim najnowszym, klubowym kawałku! Słuchacze oszaleli na punkcie najnowszego numeru influencera, dlatego nic dziwnego, że kawałek wylądował na karcie YouTube na czasie. Sprawdźcie szczegóły.

Pochodzący z Sokołowa Podlaskiego 23-letni Kacper Błoński nie zwalnia tempa i ma dla nas gorącą premierę. Utwór SZAMAN to mieszanka techno, electro oraz deep house. Tytuł nawiązuje do często dzikich, szalonych tańców, które pojawiają się na imprezach. Największą popularność przyniosła mu jego twórczość muzyczna. Utwór Eluwina osiągnął już wynik ponad 42 milionów wyświetleń! Pomimo dosyć długiej, rocznej przerwy w wydawaniu, artystę miesięcznie na samym Spotify odsłuchuje średnio 300 tysięcy niezależnych słuchaczy.

Artysta nie ukrywa, że jego małą misją jest propagowanie idei o dobrym samopoczuciu i czerpaniu z życia pełnymi garściami. Jak sam twierdzi, utwór Szaman do którego teledysk kręcony był podczas nowego projektu Spontan realizowanego podczas 8-dniowej wyprawy do Hiszpanii, jest w swej istocie zachęceniem do oderwania się od szarej rzeczywistości i tym samym zaproszeniem do wspólnej zabawy.

- Brakowało mi w Polsce muzyki w podobnym klimacie. Chciałbym w końcu rozkręcić ten rodzaj muzyki w Polsce. Tytuł Szaman nawiązuje do dzikich tańców, które coraz częściej pojawiają się na naszych imprezach pod wpływem różnych substancji jak również nawiązuje do tekstu "cała Polska jara", jak to robią prawdziwi Szamani. Piosenka celowana jest typowo pod imprezki. Jednocześnie piosenka może trafić w gusta każdego o czym mówi tekst zwrotki. Myślę, że bawić się do tego utworu będzie mógł dosłownie każdy, niezależnie czy jest wysoko postawionym prezesem firmy czy osobą starszą, która na co dzień nie ma styczności z tego typu muzyką.

Kacper Blonsky - kim jest?

Jaki prywatnie jest Kacper? Młody artysta jest miłośnikiem podróży, kocha występować publicznie, koncertować. Sam siebie lubi nazywać Showmanem. Błoński jest również niepokonanym zwycięzcą oraz tym samym pasjonatem walk w klatce w formule MMA. Jedną z ciekawszych zajawek odnoszącego sukcesy na wielu płaszczyznach młodego twórcy jest kolekcjonowanie tatuaży z podróży do innych krajów. Łącznie udało mu się już zrobić 7 tatuaży, a kolejny już na horyzoncie.

Pod koniec roku artysta planuje odbyć samotną podróż z plecakiem do ameryki rozpoczynając od USA, a kończąc w Brazylii. Wyprawa, która na celu ma poszerzanie perspektyw odbędzie się jednak dopiero po jego czwartej walce w federacji FAME MMA. Artysta nie zamierza zwalniać i zapewnia, że w planach ma rozbujać całą Polskę, a pomogą mu w tym single, które zamierza wydawać. Po podróży do Ameryki Kacper prawdopodobnie rozpocznie pracę nad swoim pierwszym albumem.

Wakacyjny SuperHIT odc III