Kuba Szmajkowski o najgorszym pasztecie świata [TYLKO U NAS]

i

Autor: Radio SuperNova Kuba Szmajkowski o najgorszym pasztecie świata [TYLKO U NAS]

Kuba Szmajkowski o najgorszym pasztecie świata [TYLKO U NAS]

2022-02-15 7:26

Kuba Szmajkowski to kolejna gwiazda, która odpowiedziała na mnóstwo pytań od Pawła Wiszniewskiego i naszych słuchaczy. Koniecznie zobaczcie ten odcinek Szybkich pytań z młodym wokalistą, który opowiedział między innymi o najgorszym pasztecie świata.

Kuba Szmajkowski odwiedził nasze multimedialne studio Szybkich pytań. Paweł Wiszniewski, którego znacie z programu SuperStar w Radiu SuperNova, postanowił przepytać młodego wokalistę, którego kojarzycie z naszej anteny. Szmajkowski opowiedział między innymi o najgorszym pasztecie na świecie. Koniecznie sprawdźcie ten odcinek Szybkich pytań, bo artysta zdradził mnóstwo szczegółów ze swojego życia.

Szybkie pytania - Kuba Szmajkowski

Szybkie pytania: kto następny?

Niebawem ogłosimy kolejne gwiazdy, które zostały przepytane przez Pawła Wiszniewskiego. Przypomnijmy, że oprócz Kuby Szmajkowskiego, pierwszy odcinek otworzył raper Jakub B.R.O Birecki, który zdradził, czy żałuje że oddał jeden numer Ekipie Friza, w drugiej odsłonie Lanberry opowiedziała w kim się podkochuje. Dajcie znać również w naszej sondzie, kogo kolejnego Paweł ma zaprosić do Szybkich pytań.

Sonda
Kogo mamy zaprosić do Szybkich Pytań?