Cleo, Filip Lato, Kamil Bednarek, Michał Wiśniewski

i

Autor: Szybkie Pytania - Radio SuperNova Cleo, Filip Lato, Kamil Bednarek, Michał Wiśniewski

Kto zjadł krokodyla, komu rozpięły się spodnie na scenie, a kto trafił do karetki skacząc w tłum? [WIDEO]

2022-09-02 16:04

Zastanawiasz się jak smakuje krokodyl i kto go zjadł? Kto jechał samochodem 215km/h? Komu rozpięły się spodnie na scenie, a kto trafił do karetki skacząc w tłum? Te sytuacje przydarzyły się bohaterom Szybkich Pytań, którzy przy pomocy czerwonego guzika, losowali niebanalne pytania. Sprawdź szczegóły.

Szybkie Pytania to rozrywkowy format Radia SuperNova, w którym występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od prowadzącego - Pawła Wiszniewskiego. Przed naszymi kamerami pojawił się już między innymi: Smolasty, Kamil Bednarek, Michał Wiśniewski, Cleo, MiłyPan, Viki Gabor, Masters, Magda Femme, Sobota, Filip Lato, Gromee, Marien, Bryska i nie tylko!

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...

Szybkie Pytania - wszystkie odcinki

Kto zjadł krokodyla i jak smakował? Komu przytrafiła się niefortunna sytuacja na scenie z rozpiętym rozporkiem, a kto wylądował w karetce, po tym jak skoczył w tłum? Odpowiedzi na te i inne pytania, poznacie oglądając fantastyczne odcinki Szybkich Pytań. Znajdziecie je poniżej, a także na naszym oficjalnym kanale YouTube - Radio SuperNova, który warto subskrybować. Tam znajdziecie o wiele więcej ciekawostek, a także więcej Szybkich Pytań!

Szybkie Pytania - Bryska