Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski - wiek, wzrost, majątek, fryzura, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami

2022-10-31 19:52

Kim jest Krzysztof Rutkowski? To nazwisko zna w naszym kraju większość osób! Rutkowski to zdecydowanie najpopularniejszy detektyw-celebryta, który wyróżnia się również oryginalną fryzurą. Ile ma lat? Kim jest jego żona i czy ma dzieci? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł poniżej.

Spis treści

  1. Krzysztof Rutkowski - wiek
  2. Krzysztof Rutkowski - wzrost
  3. Krzysztof Rutkowski - majątek
  4. Krzysztof Rutkowski - fryzura
  5. Krzysztof Rutkowski - żona
  6. Krzysztof Rutkowski - dziecko
  7. Krzysztof Rutkowski - Taniec z Gwiazdami
  8. Krzysztof Rutkowski - Instagram

Krzysztof Rutkowski - wiek, wzrost, majątek, fryzura, żona, dzieci, Taniec z Gwiazdami takie frazy interesują wiele osób. Krzysztof Rutkowski to polski detektyw, milicjant, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm IV kadencji. Rutkowski ma bardzo bogatą przeszłość, bowiem w 1981 roku ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie, a następnie przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej. To jeszcze nie koniec. Od 1988 do 1990 roku był dyrektorem agencji ochroniarskiej, a następnie w Austrii założył własną agencję detektywistyczną. Tak zaczęła się jego przygoda, która przerodziła się nie tylko w zarobek, ale również w popularność. Krzysztof Rutkowski współpracował z telewizją TVN przy produkcji programu Detektyw, wystąpił w serialu Sukces oraz filmie Gulczas, a jak myślisz…?. Widzowie mogli go również oglądać wraz z narzeczoną w programie W czym do ślubu?. W 2010 roku Krzysztof Rutkowski stracił licencję detektywa. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - jednopłciowa para w programie. Kto pojawi się na parkiecie?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Krzysztof Rutkowski - wiek

Ile ma lat Krzysztof Rutkowski? Detektyw urodził się dokładnie 6 kwietnia 1960 roku w Teresinie, wiosce położonej w województwie mazowieckim. Jak łatwo można obliczyć, w 2022 roku świętował swoje 62. urodziny. Jako ciekawostkę warto również dodać, że Rutkowski jest synem Jerzego (milicjanta) i Urszuli, którzy zmarli w 2019 roku.

Krzysztof Rutkowski - wzrost

Ile wzrostu ma Krzysztof Rutkowski? Detektyw mierzy około 170 cm wzrostu.

Krzysztof Rutkowski - majątek

Majątek Krzysztofa Rutkowskiego interesuje wiele osób. Okazuje się, że jest on nie tylko detektywem i właścicielem biura detektywistycznego, kupuje i sprzedaje z zyskiem nieruchomości, ale także działa w branży konsultingowej, doradczej, a nawet medialnej. Oprócz tego jest udziałowcem portalu i telewizji patriot 24, jak również nasza wielkopolska. Jak widać Krzysztof Rutkowski ma głowę do biznesu, więc jego majątek jest z pewnością ogromny!

Krzysztof Rutkowski - fryzura

Krzysztof Rutkowski słynie ze swojej popularnej fryzury, która kształtem przypomina kwadrat. Nie raz internauci stroili sobie z niej żarty, ale trzeba przyznać, że jego włosy trzymają się zawsze idealnie! Fryzurę detektywa można znaleźć w internecie bez problemu, ponieważ jego zdjęcia przejawiają się tam non stop.

Sonda
Czy gdybyś szukał detektywa, poprosiłbyś o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego?

Krzysztof Rutkowski - żona

Czy Krzysztof Rutkowski ma żonę? Okazuje się, że tak i to o 25 lat młodszą! Wybranką jego serca od 2019 roku jest Maja Plich - psycholog, licencjonowany detektyw. Wcześniej Rutkowski był trzykrotnie żonaty.

Krzysztof Rutkowski - dziecko

Czy Krzysztof Rutkowski ma dzieci? Owocem miłości detektywa i Mai jest Krzysztof Jerzy, który przyszedł na świat w 2012 roku.

Krzysztof Rutkowski - Taniec z Gwiazdami

13. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zawitała na ekranach telewizorów podczas jesiennej ramówki Polsatu. Na parkiecie wśród uczestników pojawił się Krzysztof Rutkowski w parze z Sylwią Madeńską. Detektyw pożegnał się jednak z programem w drugim odcinku show.

ZOBACZ TAKŻE: Werdykt Tańca z Gwiazdami oburzył internautów! Krzysztof Rutkowski NIE POWINIEN odpaść z programu?

Krzysztof Rutkowski - Instagram

Krzysztof Rutkowski jest aktywny na Instagramie, jednak jego konto na ten moment jest prywatne. Znajdziecie go wpisując w lupkę imię i nazwisko detektywa, lub jego oficjalną nazwę @detektywkrzysztofrutkowski. To jednak nie koniec. Na Instagramie można również znaleźć publiczne konto jego syna, które najprawdopodobniej prowadzi żona detektywa. Na profilu @krzysztofrutkowskijunior znajdziecie zdjęcia chłopca, który rośnie na gwiazdę jak jego tata!