Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA

Krzysztof Ibisz został ojcem. Ekipa Tańca z Gwiazdami MOCNO go zaskoczyła!

2022-09-20 9:29

Za nami czwarty odcinek Tańca z Gwiazdami. Oprócz tego, że widzowie poznali werdykt, to w dodatku byli świadkami niespodzianki dla Krzysztofa Ibisza z okazji narodzin dziecka. Prezenter telewizyjny nie krył wzruszenia i niesamowitej radości. Ekipa Tańca z Gwiazdami mocno go zaskoczyła!

Taniec z Gwiazdami trwa w najlepsze. Za nami czwarty odcinek show, w którym uczestnicy i widzowie musieli pożegnać kolejną parę. Najmniej sms-ów otrzymała Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło, dlatego to właśnie oni 19 września opuścili program. Zanim jednak widzowie poznali wyniki, byli świadkami walca angielskiego zatańczonego przez Natalię Janoszek, paso doble przez Jamalę, czy też cha-chę przez Jacka Jelonka. Najwyżej punktowany był jednak taniec Wiesława Nowobilskiego, który z Janią Lesar są ulubieńcami widzów! Nie można również zapomnieć o tanecznych pojedynkach. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, dlatego wszyscy byli świadkami kolejnej rozrywki.

To jednak nie koniec. W trakcie programu ekipa Tańca z Gwiazdami, zaskoczyła Krzysztofa Ibisza, który niedawno został po raz trzeci ojcem!

Szybkie pytania - Zakopower

Krzysztof Ibisz został ojcem - niespodzianka w Tańcu z Gwiazdami

Krzysztof Ibisz wraz z młodszą o 27 lat żoną Joanną, w końcu przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Prezenter telewizyjny doczekał się swojego trzeciego dziecka i jest z tego niesamowicie dumny. Przypomnijmy, że pierwszy syn Krzysztofa Ibisza - Maksymilian, przyszedł na świat w 1999 roku, a jego mamą jest była żona prezentera, dziennikarka Anna Zejdler. Drugim synem Ibisza jest Vincent, który jest owocem małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz. Na ten moment Krzysztof Ibisz z Joanną nie zdradzili imienia swojej pociechy, tak samo jak i tego, czy jest to chłopczyk czy dziewczynka.

Ekipa Tańca z Gwiazdami nie mogła przejść obojętnie obok tego wydarzenia. Podczas programu podarowali świeżo upieczonemu tacie wielkiego misia, bukiet kwiatów, a także obsypali go wspaniałymi gratulacjami.

Dziękujemy razem z Asią❤️ i naszym szczęściem?? za cudowną niespodziankę od @polsatofficial & @tanieczgwiazdami & Polsat Talenty☀️. Super być częścią tak wspaniałych zespołów ? Wkrótce na naszych profilach oficjalne info?