Krystyna z Rolnik szuka żony w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

i

Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Krystyna z "Rolnik szuka żony" w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

GWIAZDY

Krystyna z "Rolnik szuka żony" w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

2023-06-27 9:54

Pamiętacie Krystynę z programu "Rolnik szuka żony"? Choć w telewizji nie znalazła miłości, szczęście przyszło do niej po programie. Teraz razem ze swoją żoną wyczekują narodzin córki i z tej okazji podzieliły się z internautami efektem sesji ciążowej. Krystyna zapozowała w objęciach ukochanej, a w komentarzach posypały się gratulacje!

Rolnik szuka żony to program, który z sezonu na sezon notuje ogromną oglądalność. Widzowie ciekawi są wyborów rolników, kandydatek oraz kandydatów, a także tego, co dzieje się w trakcie odcinków. Jedną z uczestniczek programu była Krystyna Kamińska, która dała się poznać widzom jesienią 2015 roku. To właśnie wtedy Telewizja Polska wyemitowała drugą edycję programu, a wówczas 24-letnia Białorusinka mieszkająca w Polsce zabiegała o względy Roberta. Jak się później okazało Krystyna nie znalazła w telewizji męża, a życie napisało dla niej całkiem inny scenariusz. Kilka lat po emisji "Rolnik szuka żony" kobieta poznała Agnieszkę, z którą wzięła ślub i dziś wyczekuje narodzin dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak spisała testament. TO chce zostawić Roxie Węgiel i Viki Gabor!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Krystyna z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży

Krystyna z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się jeszcze w listopadzie, wyznając obserwatorom na Instagramie, że zostanie mamą dzięki metodzie in vitro. Od tamtej pory kobieta regularnie pokazuje wszystkim swój błogosławiony stan i regularnie informuje wszystkich o przebiegu ciąży. Wielkimi krokami zbliża się poród, dlatego nic dziwnego że na jej profilu pojawiło się zdjęcie z sesji brzuszkowej. Krystyna w 37. tygodniu ciąży zapozowała w objęciach ukochanej, którą poślubiła poślubiła w 2020 roku w Edynburgu. W komentarzach posypały się gratulacje!

- Cieszę się waszym szczęściem 😍 śliczna z was rodzina ❤️ wszystkiego najlepszego dla Was 🙂

- Szczęśliwego porodu! 👩‍👩‍👦

- Jaka śliczna mamusia 😍 niesamowite zdjęcia

Poniżej możecie zobaczyć kilka ujęć z sesji ciążowej, którą Krystyna opublikowała na swoim Instagramie. Przesuwając zdjęcia w bok, zobaczycie także inne fotografie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Detektywi" wracają na antenę. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Listen on Spreaker.