Beata z Klanu

i

Autor: AKPA

SERIALE

Tak dziś wygląda pierwsza Beata z Klanu! Aktorka ma 52 lat i zachwyca urodą

2023-06-26 15:14

Pierwsza Beata z Klanu, choć od lat nie występuje w serialu, do tej pory uchodzi za postać kultową i jest regularnie wspominana przez wszystkich wielbicieli polskiej telenoweli. Dorota Naruszewicz, bo tak naprawdę nazywa się grająca ją aktorka, ma dziś 52 lata i wciąż zachwyca swoim wyglądem. Od tych zdjęć trudno jest oderwać wzrok!

Choć Dorota Naruszewicz grała na przykład Ewę Stolnikównę w Panu Tadeuszu, zdecydowana większość polskich widzów kojarzy ją z rolą Beaty w serialu Klan. Aktorka była związana z produkcją od chwili jej powstania, czyli 1997 roku, aż do 2011 roku, gdy zupełnie niespodziewanie oglosiła odejście. Jak wspominała później w jednym z wywiadów, mimo upływu lat wciąż zdarza się, że wielbiciele Klanu zaczepiają ją na ulicy i proszą o zdjęcie. Spore grono fanów, których posiada na Instagramie, także odzywa się do niej w kontekście roli sprzed ponad dekady. Naruszewicz nie żałuje jednak odejścia.

Mogłabym jedynie żałować tego, że nie zasypano mnie potem tysiącem propozycji, ale samego odejścia z "Klanu" nigdy nie żałowałam. To była zdecydowanie dobra decyzja - tłumaczyła.

Nazywana nawet polską Jennifer Aniston aktorka ma dziś 52 lata i jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zachwyca urodą. Serialowa Beata z Klanu czaruje internautów swoim wdziękiem i kobiecością.

Zakonnica z "Klanu" zamieniła się nie do poznania! Jak teraz wygląda Agnieszka Wosińska?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Beata z Klanu dzisiaj. Naruszewicz zachwyca wdziękiem!

Dorota Naruszewicz ma pokaźne grono fanów na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna. Aktorka regularnie publikuje w sieci nowe zdjęcia, które generują dziesiątki wyrażających zachwyt jej wyglądem komentarzy. Trzeba przyznać, że aktorka promienieje i wygląda fenomenalnie! Pierwszej "Beacie z Klanu" zdarza się odpowiadać na miłe wiadomości wielbicieli. Spójrzcie sami, jak dziś wygląda gwiazda polskiej telenoweli. Czas się dla niej zatrzymał, prawda?

Źródło: Tak dziś wygląda pierwsza Beata z Klanu! Aktorka ma 52 lat i zachwyca urodą