Konkurs Walentynkowy

i

Autor: materiały prasowe

Konkurs Walentynkowy - zgarnij voucher na romantyczny wyjazd do SPA!

2023-02-13 8:34

Święto zakochanych już 14 lutego! Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą! Wejdź do gry i zgarnij vocher na romantyczny wyjazd do SPA. Zrelaksuj się, a dodatkowo spędź miło czas ze swoją drugą połówką. Szczegóły naszego walentynkowego konkursu znajdziesz poniżej.

Walentynki już 14 lutego. To ulubione święto wszystkich zakochanych, którzy tego dnia wybierają się na randki i obsypują się czułościami. Niestety największą zmorą Walentynek jest prezent dla drugiej połówki. Panowie są na lepszej pozycji, bo mogą wręczyć ukochanej bukiet czerwonych róż. Panie mają cięższy orzech do zgryzienia, ponieważ mężczyznom zawsze ciężej zrobić jest niespodziankę. Spokojnie przychodzimy Ci z pomocą! Nie masz pomysłu na prezent? Weź udział w walentynkowym konkursie Radia SuperNova i zgarnij wyjątkowy prezent nie tylko dla swojej drugiej połówki, ale także dla siebie! Szczegóły konkursu w dalszej części artykułu.

Prezent na Walentynki dla niego. Upominek dla chłopaka, narzeczonego, męża z okazji 14 lutego

Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?

Konkurs Walentynkowy - wyjazd do SPA

Każdy z nas ma swoją Połówkę. Lepszą Połówkę! A każda Lepsza Połówka ma swoje wady. Napisz jakie wady swojej Lepszej Połówki kochasz najbardziej i zgarnij jeden z siedmiu voucherów na romantyczny wyjazd do SPA z okazji tegorocznych Walentynek. W tym celu wejdź na stronę lepszapolowka.radiosupernova.pl i wypełnij specjalny formularz, który zawiera imię osoby zgłaszającej, imię lepszej połówki, adres mailowy osoby zgłaszającej i jej numer telefonu. Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 6.02.2023 do 13.02.2023 do godz 12:00. Wyniki ogłosimy 14 lutego - czekamy na zgłoszenia! :)

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta