Konkurs Startup Music z Cleo dobiegł końca. Natalia Kucharska zwycięzcą pierwszej edycji!

i

Autor: Radio SuperNova Konkurs Startup Music z Cleo dobiegł końca. Natalia Kucharska zwycięzcą pierwszej edycji!

Konkurs Startup Music z Cleo dobiegł końca. Natalia Kucharska zwycięzcą pierwszej edycji!

2022-09-28 10:57

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova dobiegł końca, a my poznaliśmy zwycięzcę. Pierwszą edycję muzycznej zabawy wygrała Natalia Kucharska, która niebawem pojedzie do studia i razem z Cleo nagra piosenkę, którą będzie można usłyszeć na naszej antenie. Kim jest Natalia? Poznajcie ją bliżej!

Spis treści

  1. Natalia Kucharska - kim jest?

Startup Music w Radio SuperNova to nie tylko konkurs, ale także dobra zabawa! To także idealna okazja do spełnienia swoich marzeń, a podczas pierwszej edycji konkursu, gwiazdą była Cleo. Od dnia 22 sierpnia do 21 września 2022 roku, każdy mógł wysłać do nas własną interpretację jej utworu. Przybyło do nas wiele ciekawych zgłoszeń, dlatego wybór był naprawdę trudny! Po zaciekłych ale i owocnych obradach jury wygrała Natalia Kucharska, która brawurowo wykonała piosenkę Cleo - Sztorm i to właśnie ona nagra piosenkę w duecie z naszą gwiazdą „Startup Music” Cleo. Wyniki zostały ogłoszone na antenie Radia SuperNova we wtorek 27 września, a nasi słuchacze mogli na żywo posłuchać ekscytacji zwyciężczyni i jej nagrania, które do nas podesłała. Premiera tego duetu wkrótce na antenie - tego nie można przegapić!

Chcecie dowiedzieć się, kim jest zwyciężczyni Startup Music - Natalia Kucharska? Poznajcie ją bliżej w dalszej części naszego artykułu.

Szybkie pytania - Cleo

Natalia Kucharska - kim jest?

Kim jest Natalia Kucharska, która wygrała konkurs Startup Music? Natalia ma 21 lat i pochodzi z Bruśnika - niewielkiej wsi w wojewódzkie małopolskim. Na co dzień studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i pracuje. Od dziecka interesuje się muzyką. Gra na gitarze, a także ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w Domosławicach na kierunku wokalno - aktorskim. Natalia co jakiś czas, dodaje również covery na swój kanał na YouTube i pozwala by internauci rozkoszowali się jej głosem.

Jeszcze raz dziękuje Wam za szansę! To wielki moment w moim życiu, a uśmiech nie schodzi mi z twarzy! Nie mogę doczekać się spotkania z Cleo i wspólnego nagrywania! - tak brzmi reakcja Natalii Kucharskiej, na ogłoszony werdykt konkursu Startup Music!

Sonda
Lubisz twórczość Cleo?