PROGRAMY TV

Komentarze po finale "The Voice Senior 5". Internauci szczerze o wygranej

2024-02-20 8:20

Piąta edycja "The Voice Senior" dobiegła końca. W sobotę 17 lutego dowiedzieliśmy się, kto zdobył wyjątkową statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Program przez wszystkie odcinki tego sezonu dzielił widzów. Jak było tym razem? Sprawdzamy komentarze po finale.

Finał "The Voice Senior 5" to spełnienie marzeń dla wielu utalentowanych osób, które pokazują, że niezależnie od wieku można cieszyć się muzyką i swoją pasją z innymi. Nie brakuje więc emocjonalnych przeżyć, ciekawych i zaskakujących historii, ale przeze wszystkim talentu. Talentu, którego wielu uczestnikom nie można odmówić. I chociaż w finale mogliśmy posłuchać najlepszych, to ostatecznie Regina wygrała "The Voice Senior 5". Zdradziła nawet, na co przeznaczy 50 tysięcy złotych, chociaż nie ukrywa, że była to dla niej sprawa drugorzędna. Pytanie tylko, co na temat jej wygranej sądzą wszyscy oglądający?

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

The Voice Senior 2024 - komentarze po finale 5. edycji

Nie będzie to zaskoczenie, jak napiszemy, że praktycznie każdy odcinek programu potrafił podzielić internautów. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod postami, które są publikowane na różnych profilach muzycznego show w mediach społecznościowych. W przypadku finałowego odcinka emocje są jeszcze wyższe, więc mogłoby się zdawać, że i tutaj doświadczymy gorącej dyskusji i krytyki. I chociaż zdarzają się pojedyncze głosy niezadowolenia, to okazuje się, że zdecydowana większość gratuluje zwyciężczyni i jest zadowolona z werdyktu.

Od pierwszego momentu typowałam Panią Reginę na finalistkę. Gratuluję Zwyciężczyni.

W PEŁNI ZASŁUŻONE🤩🔥👏

Cóż to był za piękny finał💕 Gratulacje👏

Była wspaniała, choć wszyscy pięknie śpiewali!

Zasłużona wygrana. W jej głosie jest głębia, emocje. Pan Piotr świetnie śpiewa ale emocji nie ma tam wcale.

Dobry finał, chyba pierwszy taki, że ktokolwiek by wygrał byłoby ok.

Regina znaczy Królowa 👑👑👑

Listen on Spreaker.