Kolacja z Anią Wyszkoni - wygraj wyjątkową aukcję Radia SuperNova na WOŚP!

i

Autor: Radio SuperNova Kolacja z Anią Wyszkoni - wygraj wyjątkową aukcję Radia SuperNova na WOŚP!

Kolacja z Anią Wyszkoni - wygraj wyjątkową aukcję Radia SuperNova na WOŚP!

2022-01-24 16:42

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nabiera tempa. Do wyjątkowego przedsięwzięcia Jurka Owsiaka dołącza się również Radio SuperNova. Na naszej wyjątkowej aukcji możecie wygrać kolację z... Anią Wyszkoni. Jak licytować? Szczegóły podrzucamy Wam w tym artykule.

Kolacja z Anią Wyszkoni - kto nie marzy o takim spotkaniu? Ania Wyszkoni to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Artystka od wielu lat jest na polskiej scenie muzycznej i zachwyca swoich słuchaczy za każdym razem, kiedy wyda nowy singiel. Wokalistka przyjęła również zaproszenie do naszej wyjątkowego cyklu koncertowego SuperNova LIVE. Tym razem zgodziła się również wybrać ze słuchaczem Radia SuperNova na wykwintną kolację. Jak licytować kolację z Anią Wykoszni?

WOŚP 2022: gwiazdy zbierają do puszek z Radiem SuperNova. Gdzie i kiedy nas spotkać?

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w przepięknym koncercie!

Kolacja z Anią Wyszkoni - jak licytować?

Kolacja z Anią Wyszkoni czeka na zwycięzcę aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wyjątkowe wydarzenie zaprasza Radio SuperNova. Jeżeli chcecie wspomóc 30. Finał WOŚP, to wystarczy, że wejdziecie TUTAJ i wygracie licytację. Następnie wystarczy uzgodnić termin. Kolacja z Anią Wyszkoni jest na wyciągnięcie ręki!

WYLICYTUJ KOLACJĘ Z ANIĄ WYSZKOONI >>>

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?