Mister Polski 2024

i

Autor: screen z Instagram/@misterpolski @patryk_karbowski_official

MISTER POLSKI 2024

Kim jest Mister Polski 2024? Patryk Karbowski najprzystojniejszym mężczyzną w Polsce

2024-07-04 19:02

Mister Polski 2024 został wybrany, a to prestiżowe miano otrzymał Patryk Karbowski. Kim jest najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce? Na co dzień Mister Polski 2024 pracuje w firmie IT jako Key Account Manager i mieszka w Białymstoku. Poznajcie go bliżej.

Patryk Karbowski został Misterem Polski 2024. Kim jest najprzystojniejszy Polak, który otrzymał wyróżnienie w tym roku? Konkursy piękności cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju. Nie dość, że koronę otrzymują panie, to jeszcze słynny tytuł Mistera Polski należy się także panom. Na przestrzeni lat konkurs wylansował wiele osób w tym Rafała Maślaka, Rafała Jonkisza, czy też Jakuba Kucnera. Szansę na niesamowitą karierę i rozgłos ma teraz nowy Mister Polski 2024 - Patryk Karbowski, który pokonał mnóstwo kandydatów i wygrał. Dziś ma nie tylko zacny tytuł i będzie reprezentować Polskę w konkursie Mister Supranational 2024, ale także związany jest z AS Management i jest modelek. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Kuchnia Roksany Węgiel urządzona w eleganckim stylu. Od teraz gotowanie będzie samą przyjemnością!

"Żadna ze stron nie chciała..." Gabi Drzewiecka wprost o wywiadzie z Malikiem

Patryk Karbowski - kim jest Mister Polski 2024? [WIEK, WZROST]

Ile lat ma Mister Polski 2024? Patryk Karbowski pochodzi z Żarnowa Drugiego (powiat augustowski) i ma 27 lat i nalezy do grona wysokich mężczyzn, bowiem mierzy aż 195cm wzrostu. Na co dzień mieszka w Białymstoku i pracuje w firmie informatycznej na stanowisku key account manager. Oprócz tego jest modelem i pasjonuje się starymi aparatami i płytami winylowymi, które również kolekcjonuje. Mimo, że pochodzi z małej miejscowości nie wstydzi się tego i jak sam mówi, to nauczyło go pokory. Patryk Karbowski stara się czerpać z życia całymi garściami, a otrzymanie tytułu Mistera Polski 2024 było jego wielkim marzeniem. Co ciekawe, Karbowski chce promować równość i bogate tradycje, a na swoim koncie ma także tytuł I Wicemistera Podlasia 2023. Czy mężczyzna wykorzysta szansę i będzie działać nie tylko w branży modowej ale i polskim show-biznesie, podobnie jak jego koledzy z innych edycji konkursu? Obok jego urody ciężko przejść obojętnie, więc z pewnością jeszcze nie raz o nim usłyszymy!

ZOBACZ TAKŻE: Wspiera go na boisku i jest największą fanką. Oto piękna partnerka Tomasza Fornala