Katarzyna Puzyńska

i

Autor: AKPA Katarzyna Puzyńska

Kim jest Katarzyna Puzyńska? Wiek, wzrost, mąż, Lipowo, książki, Instagram

2022-11-08 22:08

Katarzyna Puzyńska to pisarka, która odnosi wielkie sukcesy w Polsce. Jej książki cieszą się ogromną popularnością, a czytelnicy już po pierwszej stronie zagłębiają się w treści, które pisze. Kim dokładnie jest Katarzyna Puzyńska autorka serii kryminałów o wsi Lipowo? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Katarzyna Puzyńska - wiek, wzrost
  2. Katarzyna Puzyńska - mąż, rodzina
  3. Katarzyna Puzyńska - książki
  4. Katarzyna Puzyńska - Instagram

Kim jest Katarzyna Puzyńska? To polska pisarka, która specjalizuje się w literaturze kryminalnej. Bestsellerowa autora serii kryminalnej o wiosce Lipowo z wątkiem społeczno-obyczajowym oraz książek literatury faktu o polskich policjantach, czy też pracy w policji. Katarzyna Puzyńska z wykształcenia jest psychologiem i pracowała przez kilka lat w zawodzie jako nauczyciel, jednak w 2014 roku zadebiutowała pierwszym tomem kryminalnej serii o Lipowie - Motylek. Pisarka włożyła całe serce w pisanie i dziś jest jedną z popularniejszych autorek książek w naszym kraju. Okazuje się, że do jej sukcesów można zaliczyć nie tylko książki, które okrzyknięte są bestsellerami, ale także serial na podstawie Motylka, którego premiera nadchodzi wielkimi krokami i będzie dostępna w serwisie Player.pl. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Katarzyna Puzyńska - wiek, wzrost

Ile lat ma Katarzyna Puzyńska? Pisarka urodziła się w 19 lutego 1985 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 skończyła 37 lat. Internautów ciekawi także informacja, ile wzrostu ma Katarzyna Puzyńska, jednak takiej ciekawostki na jej temat nie znajdziemy w sieci.

Katarzyna Puzyńska - mąż, rodzina

Czy Katarzyna Puzyńska ma męża? Życie prywatne osób publicznych, zawsze ciekawi internautów. Okazuje się, że wybrankiem serca pisarki jest niejaki Krzysztof.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Podsiadło - wiek, wzrost, koncert, apostazja, dziewczyna, piosenki, Instagram

Katarzyna Puzyńska - książki

Katarzyna Puzyńska jest jedną z najgłośniejszych pisarek w polskiej literaturze kryminalnej i ma na swoim koncie wiele bestsellerów. Można zaliczyć do niej: Opowiadania w zbiorach, Seria Policjanci, Grodzisko, czy też najpopularniejsza saga kryminalna o Lipowie.

Katarzyna Puzyńska - Instagram

Katarzyna Puzyńska jest aktywna na Instagramie. Pisarkę znajdziecie bez problemu, wpisując jej imię i nazwisko, lub oficjalny nick @puzynska. Katarzyna jest też aktywna na TikToku, a jej konto śledzi tam 21 tysięcy osób!