Kevin sam w Nowym Jorku: kiedy i o której oglądać kultową komedię?

i

Autor: Kadr z filmu Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Merry Christmas, You Filthy Animal Scene (1/5) | Movieclips z kanału YouTube Movieclips Kevin sam w Nowym Jorku: kiedy i o której oglądać kultową komedię?

Kevin sam w Nowym Jorku: kiedy i o której oglądać w TV?

2021-12-27 9:51

Film Kevin sam w Nowym Jorku to już niemalże tradycja każdych świąt Bożego Narodzenia. Nie jest to dziwne, ponieważ Telewizja Polsat przyzwyczaiła swoich widzów to emitowania tej kultowej komedii w okresie świąteczno-noworocznym. Czy tym razem będzie tak samo? Kiedy i o której oglądać film Kevin sam w Nowym Jorku?

Kevin sam w Nowym Jorku: kiedy i o której oglądać komedię w TV? Odpowiedzi na te pytania szukają wszyscy fani tej produkcji filmowej. Warto przypomnieć, że to już druga część przygód małego Kevina. Tym razem rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę. Podczas zamieszania na lotnisku, nasz bohater traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Tym sposobem trafia do Nowego Jorku. Mały Kevin musi tutaj radzić sobie sam. Jeszcze nie wie, że w tym samym czasie na wolność wyszło dwóch znanych mu złodziejaszków. Wszystko wskazuje na to, że ich drogi ponownie się skrzyżują... 

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Kevin sam w Nowym Jorku: kiedy oglądać w TV?

Film Kevin sam w Nowym Jorku będziecie mogli obejrzeć już w sobotę, 1 stycznia 2022 roku. Na którym kanale? Odpowiedź jest oczywiście bardzo prosta. Produkcję zobaczymy na antenie Telewizji Polsat.

Kevin sam w Nowym Jorku: o której godzinie?

Kevin sam w Nowym Jorku zostanie wyemitowany w Polsacie w Nowy Rok, o godzinie 20:00.

Quiz. Przysmaki wigilijne i bożonarodzeniowe - czy rozpoznasz je wszystkie i zgarniesz komplet puntów?

Pytanie 1 z 23
Tradycyjne świąteczne ciasteczka to: