Katarzyna Cichopek promienieje u boku ukochanego. Nie zabrakło czułości!

i

Autor: AKPA Katarzyna Cichopek promienieje u boku ukochanego. Nie zabrakło czułości!

Katarzyna Cichopek promienieje u boku ukochanego. Nie zabrakło czułości!

2022-11-15 9:20

Najgorętsza para polskiego show-biznesu? Tak w ostatnich dniach można nazwać Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy nie szczędzą sobie uczuć i czułości. Ich miłość rozkwita, a aktorka wręcz promienieje u boku nowego partnera. Kasia Cichopek wyznała, że czuje się jak w bajce, a do tego na hucznej imprezie TVP wyglądała jak milion dolarów!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą i już się z tym nie ukrywają. O swojej relacji poinformowali wszystkich miesiąc temu i oprócz wielu gratulacji, musieli mierzyć się też z ogromnym hejtem. Była żona dziennikarza Paulina Smaszcz, również dolała oliwy do ognia i nie szczędziła oszczerstw w stronę zakochanych. Koniec końców cała afera wyszła na plus Cichopek i Kurzajewskiemu, którzy jak widać na wielu obrazkach są ze sobą bardzo szczęśliwi. Dodatkowo okazuje się, że coraz więcej osób wspiera związek aktorki i dziennikarza, a pod najnowszą fotką spadł na nich grom gratulacji i pozytywnych komentarzy. Kasia Cichopek nie tylko czuje się jak prawdziwa księżniczka, ale też tak wygląda!

Była żona Michała Wiśniewskiego zawalczy w MMA! Kto jest jej przeciwniczką?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Katarzyna Cichopek komplementowana przez ukochanego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się na hucznej gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Gwiazda "M jak miłość" opublikowała z tej okazji zdjęcie na swoim Instagramie, na którym pozuje ramię w ramię z ukochanym. Na pierwszy rzut oka widać ogromne szczęście pary, jednak całość dopełnia podpis Katarzyny Cichopek, która podczas tego wydarzenia wyglądała jak milion dolarów:

W pracy dbam, by to goście i widzowie czuli się wyjątkowo. Ale tej nocy, dzięki Maciejowi i dzięki mojemu wspaniałemu beauty team, mogłam sama się poczuć jak w bajce. Dziękuję

Kurzajewski postanowił również podziękować swojej ukochanej i opublikował czułe zdjęcie z Kasią, na którym głęboko patrzą sobie w oczy, natomiast opis brzmiał następująco:

Dzięki tobie, Katarzyno, ten wieczór był wspaniały!

Czy to nie jest urocze? Poniżej możecie zobaczyć, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prezentowali się na gali z okazji jubileuszu 70-lecia TVP.

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?