Kasia Wilk

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kasia Wilk - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Instagram

2024-04-26 14:47

Kasia Wilk to polska wokalistka, która w 2010 roku, została umieszczona na liście 50 najlepszych polskich wokalistek. Ile ma lat i co u niej słychać? Kasia Wilk wraca na salony, a to wszystko przez jej udział w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Poznajcie ją bliżej!

Kim jest Kasia Wilk? Szczegółowych informacji o artystce poszukuje coraz więcej osób. Kasia Wilk to polska piosenkarka, która stawiała muzyczne kroki na scenie pod koniec lat 90. Początkowo występowała z żeńskim sekstetem, koncertując na całym świecie, ale także występowała w chórze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Dwa lata później, bo w 2005 roku, razem z zespołem KTO TO zajęła drugie miejsce w konkursie Debiutów podczas prestiżowego Festiwalu w Opolu. W 2008 roku, Kasia Wilk rozpoczęła karierę solową, a jej pierwszym singlem był numer Pierwszy raz. To właśnie ten utwór najbardziej kojarzony jest z artystką, jednak nie można zapomnieć o jej głośnej współpracy z raperem Mezo. To właśnie spod skrzydeł tego duetu powstały trzy najpopularniejsze kawałki takie jak: Sacrum, Ważne, oraz Mamy siebie.

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...

Kasia Wilk - wiek

Ile lat ma Kasia Wilk? Artystka urodziła się 3 stycznia 1982 w Lubinie i jak łatwo można obliczyć, w 2024 roku świętowała swoje 42 urodziny.

Kasia Wilk - wzrost

Ile wzrostu ma Kasia Wilk? Takiej informacji niestety nie znajdziemy w sieci.

Kasia Wilk - rodzina

Kasia Wilk trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, dlatego w internecie na próżno szukać informacji o jej mężu, partnerze, czy też dzieciach.

Kasia Wilk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to uwielbiany format telewizyjny, przez ogromną publiczność. Gwiazdy muszą wcielać się w artystów, a następnie zaprezentować się w specjalnej charakteryzacji przed jurorami i widownią. Do siedemnastej edycji show dołączyła Kasia Wilk. Artystkę mogliśmy oglądać jesienią 2022 roku na antenie Polsatu.

Kasia Wilk - Instagram

Kasia Wilk jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @kasiawilkcom.

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska