Kasia Kowalska z córką

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/kasia_kowalskaofficial

dzieci gwiazd

Kasia Kowalska pokazała córkę. 27-letnia Ola jest identyczna jak jej mama!

2024-06-18 8:31

Dzieci Kasi Kowalskiej są jej oczkiem w głowie. Córka Aleksandra i syn Ignacy dostarczają jej dużo szczęścia, miłości i spełnienia. Zastanawialiście się kiedykolwiek jak wyglądają jej pociechy? Kasia Kowalska zrobiła wyjątek i pokazała swoją piękną córkę na Instagramie. Ola ma już 27 lat i wygląda jak kopia swojej mamy!

Kasia Kowalska należy do grona najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Początkowo występowała w zespole Evergreen - Roberta Amiriana, jednak od 1994 roku jest artystką solową i naprawdę dobrze jej to wychodzi. Od momentu swojego debiutu w latach 90. jej kariera nieprzerwanie się rozwija, a piosenki zdobywają serca kolejnych pokoleń słuchaczy. Nie można zapomnieć także o koncertach, które zawsze wypełnione są po brzegi, a publiczność z wielkim zaciekawieniem wsłuchuje się w wokal artystki. Oprócz muzyki wszystkich interesuje także życie prywatne Kasi Kowalskiej. Nie jest tajemnicą, że artystka była w kilku związkach, a z dwóch doczekała się dzieci. Ma córkę Aleksandrę Julię z muzykiem Kostkiem Yoriadisem i syna Ignacego, który jest owocem związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. W ich domu rządzi czysta biel

Córka Alicji Węgorzewskiej wyrosła na piękną kobietę

Tak wygląda córka Kasi Kowalskiej

Dzieci gwiazd zawsze wzbudzają zainteresowanie wielu osób. Czy są podobne do mamy lub taty celebryty? Czym się zajmują? Jak mają na imię i ile mają lat? W przypadku córki Kasi Kowalskiej nie jest to żadna tajemnica. Aleksandra Yoriadis do złudzenia przypomina mamę jest owocem związku artystki z greckim muzykiem Kostkiem Yoriadisem, która przyszła na świat 2 maja 1997 roku. Jak łatwo można obliczyć córka Kasi Kowalskiej ma już 27 lat i co ciekawe, uderzająco przypomina swoją mamę - mimo iż ma też greckie korzenie. Tylko zobaczcie ich najnowsze wspólne zdjęcie. Widać, że mają ze sobą bliską i piękną relację!

ZOBACZ TAKŻE: Ania Dąbrowska z dziećmi na premierze bajki. Podobni do mamy?