Kasia Kowalska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kasia Kowalska morsuje w bryle lodu. Na ten widok robi się... zimno!

2024-01-19 8:41

Kąpiel w zimnej wodzie przynosi wiele zdrowotnych korzyści. Oczywiście nie tylko pod prysznicem, ale także morsując na świeżym powietrzu. Jedną z gwiazd, która pluska się na dworze w lodowatej wodzie jest Kasia Kowalska. Piosenkarka wskoczyła do bryły lodu i to dosłownie!

Kasia Kowalska to piosenkarka, która dała się poznać publiczności dzięki kawałkom takim jak: Spowiedź, Prowadź mnie, To co dobre oraz A to co mam. Publiczność pokochała ją za jej głos, a także piosenki, z których wypływał zawsze mądry przekaz. Początkowo artystka występowała w zespole "Evergreen" Roberta Amiriana, a od 1994 roku śpiewa solo. W jej twórczości zapisało się kilka płyt, z której dwie dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za ich sprzedaż Kasia Kowalska otrzymała dwie podwójnie platynowe płyty, cztery platynowe i cztery złote. Oprócz kariery muzycznej, artystka ma na swoim koncie także odegranie roli narkomanki w w filmie Macieja Dutkiewicza z 1997 roku "Nocne graffiti".

DARIA ZAWIAŁOW O SWOJEJ TRASIE I WIELKIM PROJEKCIE | Wywiad Radio ESKA

Kasia Kowalska morsuje w bryle lodu. Na sam widok robi się... zimno!

Zima to idealna pora na morsowanie, jednak trzeba robić to z głową, by nie wylądować z gorączką w łóżku. Co ciekawe z roku na rok, na lodowatą kąpiel decyduje się coraz więcej osób publicznych. Głośno było już o morsowaniu Dody, Joanny Moro, czy też Edyty Herbuś. Teraz przyszła pora na Kasię Kowalską, która zrobiła to pod swoim domem. Piosenkarka wybrała w tym celu nie jeziorko lecz... dużą kostkę lodu! Swoją kąpielą w bryle pochwaliła się na Instagramie i musimy przyznać, że to naprawdę odważne posunięcie!

Bryła do której wskoczyła Kasia Kowalska nie była prawdopodobnie wypełniona wodą, co można dostrzec na zamieszczonej przez nią relacji. Artystka weszła do niej w rozpiętym szlafroku, a asystował jej przyjaciel, czyli uroczy, beżowy pies. Słyszeliście o takiej formie morsowania? Kasia Kowalska podąża za trendami.

Kasia Kowalska

i

Autor: screen z relacji na IG/kasia_kowalskaofficial
Kasia Kowalska

i

Autor: screen z relacji na IG/kasia_kowalskaofficial
Sonda
Co myślisz o wchodzeniu do lodowatej wody?