Cleo, Donatan

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Donatan kupił Cleo jacuzzi. Gwiazda nie kryje zachwytu. Pokazała gorące fotki!

2024-01-17 9:56

Kilka miesięcy temu Donatan sprezentował Cleo nietypowy prezent. Producent z okazji 40. urodzin swojej koleżanki wręczył jej mieszkanie, a teraz... JACUZZI. Cleo pochwaliła się nowym nabytkiem w sieci, tym samym pozując w bikini. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Cleo to prawdziwa szczęściara! Jej przygoda z branżą muzyczną zaczęła się wiele lat temu, kiedy to wybrała się na casting do X Factora. Było to w 2011 roku, jednak udział w muzycznym show, nie przyniósł jej szczęścia. Artystka spotkała się z krytyką jurorów i odpadła na etapie castingów telewizyjnych. Mimo porażki nie poddała się i dziś jest jedną z najpopularniejszy, polskich piosenkarek! Nie dość, że koncertuje, wydaje hity, to jeszcze niezmiennie od drugiej edycji The Voice Senior, zasiada na fotelu trenera. Nie można zapomnieć o przełomowym momencie w jej karierze, jaką była piosenka "My Słowianie" z którą w 2014 roku pojawiła się na Eurowizji. Numer nagrany z Donatanem zdobył łącznie 62. punkty i uplasował się na 14. miejscu w finale.

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

Don sprezentował Cleo jacuzzi. Nie oszczędza na prezentach!

Nie od dziś wiadomo, że Donatana i Cleo nie łączy tylko praca. Producent muzyczny i artystka przyjaźnią się, dlatego nic dziwnego, że wręczają sobie prezenty. Kilka miesięcy temu z okazji 40. urodzin producent okazał się być bardzo hojny i sprawił swojej koleżance wyjątkowy prezent, jakim było luksusowe mieszkanie. Teraz zaskoczył ją ponownie i podarował jej... jacuzzi. Cleo mocno ucieszyła się z niespodzianki i od razu pokazała ją swoim fanom, których uwaga - na Instagramie jest prawie milion! Jacuzzi pod nieobecność artystki stanęło na tarasie i co ciekawe, nie zostało wniesione tam schodami, ani przetransportowane windą, lecz... przetransportowano je na wysokie piętro dźwigiem. Czego się nie robi dla przyjaciół - tylko pozazdrościć!

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Cleo?