KASA NA LUZ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać dużą kasę? [ZASADY]

i

Autor: Radio SuperNova KASA NA LUZ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać dużą kasę? [ZASADY]

KASA NA LUZ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać dużą kasę? [ZASADY]

2021-09-15 14:40

KASA NA LUZ to nowa zabawa na antenie Radia SuperNova, w której do zgarnięcia macie ogromne pieniądze na luz w pracy. Wystarczy, że zgłosicie się i poczekacie na telefon od naszych prowadzących, a kasa może należeć do Was! Jak się zgłosić do zabawy KASA NA LUZ i wygrać? Szczegóły ujawniamy poniżej!

KASA NA LUZ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać dużą kasę? To pytanie zadają sobie osoby, które po pracy chciałyby wyluzować i udać się na przykład do SPA, albo na gokarty, albo sprawić niespodziankę bliskiej osobie. Wystarczy, że zgłosicie się do naszej nowej zabawy KASA NA LUZ w Radiu SuperNova. Spełniamy Wasze zachcianki, na które macie ochotę po skończonej robocie. Jeżeli chcecie abyśmy dowieźli Wam kilka kilogramów słodyczy dla Waszego biura, też to spełnimy! Jak się zgłosić do zabawy i wygrać dużą kasę?

Natalia Nykiel z niespodzianką dla słuchaczy Radia SuperNova

KASA NA LUZ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy?

Jeżeli w pracy naszła Was ochota na skok ze spadochronem, wypad nad morze, albo po prostu chcecie świętować rocznicę w swoim związku, ale szkoda Wam wydawać na takie zachcianki pieniądze, to idealnie trafiliście. KASA NA LUZ w Radiu SuperNova już biegnie z pomocą. Wystarczy zgłosić się do zabawy i wygrać dużą kasę na luz po pracy. Aby to zrobić, macie TYLKO jeden sposób.

  • Aby zgłosić się do zabawy KASA NA LUZ w Radiu SuperNova wystarczy wysłać SMS pod numer 726 826 826 (koszt jak za zwykłego SMS-a) z informacją na co potrzebujecie pieniądze i kwotę. Komisja konkursowa wybierze najbardziej kreatywne zgłoszenie. Gdy zadwoni do Was prezenter, to oznacza tylko jedno - LUZ PO PRACY!

REGULAMIN

Sonda
Ile potrzebujecie pieniędzy na LUZ PO PRACY?