Kacperek z Rodzinki.pl ocenił Burgera Drwala

i

Autor: AKPA, materiały Radia SuperNova

TYLKO U NAS

Kacperek z Rodzinki.pl ocenił Burgera Drwala. Hit czy kit? Tak nazwałby swoją kanapkę!

2023-11-21 8:29

Burger Drwala trafił do sprzedaży, a jego dosyć wysoka cena nie odstrasza konsumentów. W czym tkwi fenomen kanapki z McDonalda? Kultową kanapkę ocenił aktor Mateusz Pawłowski, który wcielał się w słodkiego Kacperka w serialu Rodzinka.pl. Dla niego Burger Drwala to hit czy kit?

Kacperek z Rodzinki.pl to zdecydowanie najsłodsza postać, która pojawiła się w polskiej produkcji. Uroczy chłopiec o brązowych włosach i oczach, odgrywający rolę najmłodszego brata i syna, skradł serca milionów widzów w Polsce. Nie można również zapomnieć o jego kosmicznym śmiechu, który swego czasu był prawdziwym hitem internetu. Dziś Mateusz Pawłowski odtwórca roli Kacperka Boskiego ma 19 lat i jest studentem, jednak nie aktorstwa, lecz kierunku związanego z psychologią. Aktor nie tylko jest już pełnoletni, ale także wygląda całkiem inaczej niż za czasów serialu Telewizji Polskiej. Ma dłuższe, kręcone włosy, nosi okulary i jest oczywiście wysoki.

ZOBACZ TAKŻE: Od kiedy do kiedy jest Burger Drwala 2023? Ceny poszybowały w górę!

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia Burgera Drwala - HIT czy KIT?

Dokładnie w środę 8 listopada 2023 roku w ofercie popularnej sieci restauracji McDonald's pojawił się długo wyczekiwany przez wszystkich Burger Drwala. Kanapka nazywana "game changerem" ponownie zachwyciła konsumentów, tym bardziej tydzień później, gdy do sprzedaży trafiły także inne smaki. Mimo wysokiej ceny, kanapka jest często zamawiana, jednak czy jakość i smak są adekwatne do ceny? Sprawdziliśmy to w centrum Warszawy, a wszystko w ramach naszego programu "Ewelina Pyta". Są to sondy uliczne, w których Polacy odpowiadają na pytania dotyczące bieżących tematów.

Najnowsza sonda uliczna "Ewelina Pyta" dotyczyła kultowego Burgera Drwala, a jedną z osób zaczepionych na ulicy był aktor Mateusz Pawłowski. Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl nie dość, że ocenił kanapkę, która jak widać wpadła w jego gusta, ale dodatkowo zdradził co znajdowałoby się w jego autorskiej kanapce:

- na pewno jakieś świeże mięso, sałata, ogórek, cebula, papryka... może jakiś sos i to chyba wszystko (...)

Całą wypowiedź Mateusza Pawłowskiego możecie zobaczyć w naszym filmie, który umieszczony jest w tym artykule. Właśnie tak Kacperek z Rodzinki.pl ocenił Burgera Drwala!

ZOBACZ TAKŻE: Cena za Burgera Drwala zwala z nóg! Tyle za klasyczną wersję trzeba zapłacić na lotnisku