Julinek Park - Księżniczki i rycerze. Co będzie się działo 6 i 7 sierpnia? [ATRAKCJE]

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - Księżniczki i rycerze. Co będzie się działo 6 i 7 sierpnia? [ATRAKCJE]

Julinek Park - Księżniczki i rycerze. Co będzie się działo 6 i 7 sierpnia? [ATRAKCJE]

2022-08-05 14:10

Księżniczki i rycerze - przybywajcie do Julinek Parku już w najbliższy weekend 6 i 7 sierpnia! Właśnie w sobotę i niedzielę czeka na wszystkich miłośników bohaterów rodem ze średniowiecza prawdziwa gratka niespodzianek. Czas na weekend rycerski, dlatego sprawdźcie szczegóły. Tych atrakcji nie można przegapić!

Julinek Park - Księżniczki i rycerze. Co będzie się działo 6 i 7 sierpnia? Punktem obowiązkowym podczas zbliżającego się weekendu w Julinku będzie przedstawienie „Sposób na księżniczkę”. W świat poszła wieść o uwięzionej w wieży księżniczce czekającej na śmiałka, który znajdzie sposób na uwolnienie. Nie jest to proste zadanie, bo księżniczka nie ucieknie z byle jakim rycerzem. Najpierw trzeba zdobyć jej zainteresowanie i szacunek. Czy wybierze siłacza, magika, a może typowego rycerza na białym koniu? Z kim stworzy wymarzony duet? O tym wszyscy przekonają się podczas spektaklu, podczas którego będzie można zobaczyć m.in. akrobatykę na ziemi i w powietrzu, żonglerkę oraz iluzje optyczne. Występują: Marysia i Julian, Łukasz Wójcik oraz Tomasz Piotrowski.

Dodatkowo w Julinku czeka moc wyjątkowych atrakcji na świeżym powietrzu, w tym m.in. warsztaty kreatywne czy turniej łuczniczy.

Szybkie pytania - Cleo

Julinek Park 6-7 sierpnia [HARMONOGRAM]

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

  • 12:00 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Przedstawienie „Sposób na księżniczkę” – DUŻA ARENA
  • 14:30 – Warsztaty plastyczne „Tworzenie własnej korony” – MAŁA SCENA
  • 16:00 – Przedstawienie „Sposób na księżniczkę” – DUŻA ARENA
  • 16:30 – Konkurs łuczniczy – MAŁA SCENA
  • 17:30 – Przedstawienie „Sposób na księżniczkę” – DUŻA ARENA

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?

Julinek Park - BILETY

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park - atrakcje 6-7.08.2022

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - atrakcje 6-7.08.2022