Julia Wieniawa powiesiła się... na palmie. Internauci: CO ZA CIAŁO!

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Julia Wieniawa powiesiła się... na palmie. Internauci: CO ZA CIAŁO!

Julia Wieniawa powiesiła się... na palmie. Internauci: CO ZA CIAŁO!

2021-11-09 14:59

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek i influencerek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że sporo osób obserwuje ją w mediach społecznościowych. Okazuje się, że Wieniawa wrzuciła do serwisu Instagram zdjęcia, na których wisi na... palmie. Internauci są zachwyceni!

Julia Wieniawa to aktorka, która uwielbia pokazywać swoim fanom swoje prywatne życie. Aktualnie influencerka przebywa na Malediwach, co oznacza że odpoczywa po zasłużonym sezonie. Wieniawa łapie promienie słońca i czyści umysł, aby móc z nową energią wrócić do naszego kraju. Przecież czekają na nią kolejne wyjątkowe wyzwania. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem z rajskiej plaży. Internauci od razu wpadli w zachwyt. Pod jej postem kilkaset tysięcy komentarzy, a także polubień od znanych gwiazd ze świata internetu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: to ON WYGRA całe show? Zwycięzca ujawniony?

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w przepięknym koncercie!

Julia Wieniawa powiesiła się... na palmie. Aktorka na rajskich wakacjach!

Julia Wieniawa przebywa na rajskich plażach. Malediwy to zapewne jedno z wielu marzeń każdego naszego rodaka. Jednak to właśnie aktorka postanowiła spędzić tam czas i w spokoju odpocząć od paparazzi, którzy nie ustępują ją na krok. Wieniawa pochwaliła się zdjęciami z tego wypadu.

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni zaskoczyła w utworze Biegnij

Wieniawa powiesiła się na palmie i ochoczo pozowała do zdjęcia, które wszystko wskazuje na to, że zrobiła jej mama. Aktorka również w relacjach w serwisie Instagram pokazuje jak spędza czas na Malediwach. Julia pływa w basenie, a także przechadza się po plaży.